Şimdi Ara

Bu rütbe olayı nedir arkadaş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nova 4 yıldızım .Üst üste 2 galibiyetim varken tek başıma rekabetçi girdim tek maç 92 puan topladım.Hala rütbe vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExcessiveScreen -- 12 Nisan 2016; 22:24:35 >

• Ya bide o kadar seri yakalayıp yeniliyosun ya en kötüsüde o; troll çıkıyor,hile oluyor,ping giriyor bazen...

• 3-4 maç kazanınca rütbe mi atlıyor sanıyorsunuz.

8-9. mactır üst üste kazanıyorum ama atlamıyor.
  • Son sekiz maçımda 7 galibiyet 1 beraberlik alıp hepsinde top frag olup çıkamadığım günleri bilirim. Bir rütbeden düştüğünde tekrar o rütbeye çıkması çok kolay ama daha üst bir rütbeye gitmek zorluyor insanı. Özellikle benim arkadaşlarımın rütbeleri benden düşük onlarla girince daha da uzun sürüyor. Ayrıca sistem değişti mi bilmiyorum ama istersen 150 puan kas MVP olamadıysan hiç ekstra puan alamıyorsun diye biliyorum. Bir maçtan aldığın puanları sadece kazandığın round sayısı kaybettiğin round sayısı ve MVP etkiliyor sanırım.
  • Hacim rank atlayip cikmayi kimse bosuna hesaplamasin o sisteme kalmis isterse tek macta rank atlatir isterse 7 win ust uste kazan bir lose al pat diye bir alta dusurur keyfine kalmis ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.