Şimdi Ara

. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi paket bende geciyim usta baya uygunmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Villenoire kullanıcısına yanıt
    Bende geçen 44.25 veriyordum 16mbpsye

• Az onceki mesejimde 16 mb 53 oduyordum gecen yil yazmadinmi

Geçen dedim 2 yıl önce orada yıl belirtmedim

• Dostum bende gecen 16 mbs 35 veriyordum ozaman 2 seneki fiyattan 3 yil onceki fiyattin yarari yok konuyu nereye cekiyon

Yalnız sen geçen seneden bahsetmişsin.
    Bende geçen sene hangi fiyattan ödediğimi söyledim.

• Dostum ben mesajimda 8 mb 58 guncel olarak odedigimi yazdim altina yorum yapip 16 mb gecen yil 53 odedigini yazan sensin ne yazdigina bi bak istersen

Ben geçen sene 53,25
    2 sene önce 44,25 ödediğimi belirttim.

Karnaval 2gb diye geçiyor teklifle geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'da da telekomdaki gibi sürekli bir paket değişmediğimizde uzun süreli kullanabiliyor muyuz aynı paketi?

• Turkcelle gecip durmayın. Hızımız düşüyor. Diğer operatörler daha ucuz. Onları kullanın.

• Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Hangi tarife acaba sizdeki.Ben 3 gb 750 dk. 43 ödüyorum.

• Bayram bayram, gene ne operatör dövüştürmüşünüz be. Kullanın gitsin yav...
  • Özellikle faturalıya gelmesinler ya. İlk ay hediyeleri yüzünden şebekeler patlıyor.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hele o istanbul depreminde turk telekomun 1 gün hizmet veremediği zaman. turkcelle geçenler çok oldu. Hızlar 100 mbitten 50ye 25e düştü. 35milyon kullanıcıyı geçti turkcell

• Antalya da yaşıyorum. Telefonum çift hatlı bir tanesi tt diğeri türkcell. Isparta veya burdura giderken şehirler arası yolculukta türkcell kendinden geçiyor, interneti bırak arama yapılamıyor.
    Bu sırada tt çok daha iyi hizmet sunuyor. Şehir içi tt ve türkcell çok iyi hizmet veriyor ama vodafone tam bir leş.
    Herkes ihtiyacına göre hat seçsin.
  • Salı günü Turkcell bayisine gittim Turkcell’e geçiş tekliflerini öğrenebilir miyim diye kadın 40 TL den başlıyor 60 - 80 .... diye devam ediyor dedi ben de içeriklerini öğrenebilir miyim dedim kadın hayır dedi kaç TL lik pakete geçecekseniz söyleyin geçtikten sonra görürsünüz zaten dedi. Abi böyle bir şey olabilir mi ya! Bir de Turkcell. Hep beni buluyor böyle çalışanlar ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: miranivo

Hangi tarife acaba sizdeki.Ben 3 gb 750 dk. 43 ödüyorum.
    GNÇ Fırsat Midi

• quote:

Orijinalden alıntı: biradam0000

Salı günü Turkcell bayisine gittim Turkcell’e geçiş tekliflerini öğrenebilir miyim diye kadın 40 TL den başlıyor 60 - 80 .... diye devam ediyor dedi ben de içeriklerini öğrenebilir miyim dedim kadın hayır dedi kaç TL lik pakete geçecekseniz söyleyin geçtikten sonra görürsünüz zaten dedi. Abi böyle bir şey olabilir mi ya! Bir de Turkcell. Hep beni buluyor böyle çalışanlar ya.
    Hocam cidden öyle bi çalışanın size denk gelmedi çok garip olmuş. Ben bayiye gittiğimde bi arkadaş eline tablet aldı geçtik oturduk bi yere anlattı anlattı dedim şu iyi olur bana o şekilde geçiş yapmıştım

• Vodafone enteresan bir operatör. Başına bir iş geliyor ve diyorsun “bir daha kullanırsam ne olsun” sonra öyle işine yarayan özellikleri çıkıyor ki başka operatöre geçemiyorsun.

Aralık 2019’da onlinedan başvuranlara instagram sınırsız paketli uyumlu tarifesi vermişlerdi, şimdi uyumlularda instagram sınırsızı kaldırdılar çünkü internetin çoğunu instagram yiyor ve internet paketimiz pek gitmiyor. Bundan ötürü zırt pırt müşteri hizmetleri arayıp taciz ediyor yeni tarife ile. Bende müşteri hizmetleri numarasını engelledim

Burada sunulan 9 gb mış 10 gb mış bu döneme göre gerçekten çok çok az. Ha sosyal medya kullanmıyorsan yeter belki ama biraz instagrama bakayım hikayelere bakayım dersen 200 mb gidiyor. Safariyle tüm gün gez 50 mb bile zor gidiyor. Bu sebeple instagramın sınırsız olması ve de başka operatörde böyle bir özellik olmaması benim için vdf’dan ayrılamayacağım bir sebep.

2.si ise youtube. Video pass paketi alarak sınırsız bir şekilde canın sıkılmadan wifi olmayan yerlerde takılabilirsin. Bu da diğer operatörlerde yok.

3.sü çark olayı. İnternetten de ulaşabileceğiniz bir yöntemle her hafta neredeyse internet çıkıyor. Geçen hafta 1 haftalık 20 gb çıktı mesela. En kötü pass paketleri çıkıyor.

Olumsuz tarafları yok değil mi? Olmaz mı! Vodafone tv paketi aldım kendi kotası var sözde ama kendi kotamdan düşüyor. Aradım söyledim müşteri hizmetleri zaten kendilerinden haberi yok. Onun için kendi başınızın çaresine bakmanız lazım. Bende vodafone tv yi wifi li ortamda izliyorum, yanında tivibu go yüklü.

Çekim gücü türk telekoma göre iyi ancak ani tek diş 4G çekebiliyor. Tek diş çekse bile konuşturup internete bağlatabiliyor ya sıkıntı yapmıyorum.

Geçen sene yazlıkta türk telekom prime 25 gb paketim vardı ve 3.haftada biterdi, şimdiki vdf tarifemde 6gb+6gb devreden+ 5 gb hediye+ çark hediyeleri+ İnternetten yemeyen instagram ile 10 gb’ım filan kalıyor baya aktif kullanmama rağmen.

Yani her şey çekim gücü olmadığı gibi kota da değil. 25 gb lık en üst tarife yetmiyorken 6 gb paketli uyumlu tarife sıfır wifisiz ortamda rahat rahat yetiyor.

Herkes kendine uygun olanı kullansın boşa tarafgirliğin alemi yok. Vodafone eğer beni bağlamak isterse instagram sınırsız paketli herhangi bir tarife sunarsa kalırım yada hali hazır tarifemde. Yoksa şu şartlarda turkcell’e yada türk telekoma asla geçmem çünkü bana yetmez, hem kazıklanıp hem internet sıkıntısı çekemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.