Şimdi Ara

Bu replika saat nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu saat nasıldır? Saat ve tarih hariç fonksiyonları çalışmıyormuş. Fiyatı 100 tl. 2yıl firma garantiliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theonur07 -- 16 Mayıs 2016; 22:43:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• replika ve kahverengi istiyorsanhttps://www.saatvesaat.com.tr/saat/Skagen/SKW6265/PD bu saatin replikaısnı bulursan alabilirsin? bana da pm atarsın. 700TL verilecek bir saat değil
  • Bizzat saatle uğraşan birisi olarak toptan olarak satıyorum 8 lira yada 10 liraya alıyorlar. Alma derim ama sen bilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Bizzat saatle uğraşan birisi olarak toptan olarak satıyorum 8 lira yada 10 liraya alıyorlar. Alma derim ama sen bilirsin.

Hocam senden alayım o zaman varmıdır modeller ?
    Nerden almamı önerirsiniz bide hocam illa 300-400 liramı vermemiz lazım saate ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theonur07 -- 19 Mayıs 2016; 21:17:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theonur07

quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Bizzat saatle uğraşan birisi olarak toptan olarak satıyorum 8 lira yada 10 liraya alıyorlar. Alma derim ama sen bilirsin.

Hocam senden alayım o zaman varmıdır modeller ?
    Nerden almamı önerirsiniz bide hocam illa 300-400 liramı vermemiz lazım saate ?

Tabiikide değil lakin düzgün satıcı bulmak zor bu devirde. Bendeki saatlerin de hepsi tüketildi. Sıkı bi pazarlık la ya fiyatı bayaa bir indir ya da başka yerlere bak illaki bulursun. Kapalıçarşıda anca bu fiyatlara replika satıyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.