Şimdi Ara

Bu PC nasıl sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci Intel® Core™ İ5 650 3.2 Ghz, Ön Bellek 4 MB

Hafıza (RAM) 6 GB DDR3 1333 MHz

Sabit Disk 1 TB SATA II

Ekran Kartı HD6510 2 GB (1GB DDR3 Ayrılmış Bellek)

Optik Sürücü DVD±RW Double Layer , Card Reader var

İşletim Sistemi Win 7 Home Premium Tr

Fiyat : 1.218 TL

Arkadaşlar bu PC Markası CASPER, şimdi eminim kendin topla diyenler olacaktır ama merak ediyorum bu özellikte ve windows 7 içerikli bir toplama bilgisayar bu fiyata olur mu bana gayet ucuz geldi? PC nasıl alınabilir özellikte mi? Para sorun değil sadece kasa alacağım ama toplama işiyle uğraşmak zor geliyor ev kuruyorum bir sürü işim var..

• AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2GHz 8MB Cache 45nm İşlemci
    GSKILL 4GB (2*2GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    SAPPHIRE HD5750 GDDR5 1GB 128Bit ATI Radeon DX11 Ekran Kartı
    MSI 890GXM-G65 AMD 890GX/SB850 AM3 DDR3 2133MHz (O.C.) VGA&HDMI Anakart
    XILENCE XILENCE IRIS 500W MidT ATX SİYAH KASA

SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 32MB CACHE 7200RPM HARDDISK
    ASUS DRW-24B3ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI

bunu vatandaki fiyatlara göre kendim oluşturdum 1300 lira ediyor ama dediğim gibi bunları tek tek birleştirecek vaktim hiç olmayacak:( acaba vatanda parça seçerek birleştirme yapıyorlar mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 14 Mart 2011; 4:46:00 >
  • Vatanda parçaları topluyorlar size veriyorlar yani bir sıkıntı yok

burda o fiyata çok daha iyi pc ler çıkar

vatan bilgisayar diğer yerlere göre daha pahalı eğer başka bir yerden toplama fırsatınız var ise

çok daha iyi olur bu sistem eksen bilgisayardan

AMD Phenom II X4 955, 3200MHz, Black, Soket AM3, İşlemci
    FOXCONN A7DA-S, 790GX, AM3, DDR3-1333, GMA, 3300 HD Anakart
    GEIL Value Plus (GLGVP34GB1333C9SC), 4GB, DDR3-1333MHz
    SAMSUNG Spinpoint (HD502HJ), 3.5inç, 500GB, SATA, Dahili Disk
    XFX Radeon HD6850, 1GB, DDR5, 256 Bit, Ekran Kartı
    LG GH22NS50 DVD Yazıcı, 22X, SATA, Siyah
    SUNBEAM Core-Contact Freezer (SB-CR-CCTF), LGA775 İşlemci Soğutucu
    SILVERSTONE Precision (SST-PS03B-500), 500W, USB, Ses, Siyah Kasa

1300 TL
  • teşekkürler sistem için ama yazılım işi ne oluyor peki? 200 lira da ona vermek çok olur, diyelim sadece birleştirip veriyorlarsa o zaman da windows kurmayla uğraşmak gerek..AYrıca netten almak istemiyorum, istanbulda bu şekilde toplayabileceğim uygun bi yer var mıdır acaba? teknobiyotik sitesi iyi görünüyor ama elden satışları var mı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 14 Mart 2011; 17:55:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

teşekkürler sistem için ama yazılım işi ne oluyor peki? 200 lira da ona vermek çok olur, diyelim sadece birleştirip veriyorlarsa o zaman da windows kurmayla uğraşmak gerek..

Açıkçası lisanslı windows almanızın pek bir gereği yok 200 lira ekstra ona vermek dediğiniz gibi çok olur

Windows kurmak zor bir şey değil

Size parçaları toplicaklar

Gerekli testleri ve bios güncellemelerini yapıcaklar

Teslim edecekler

Teknobiyotik elden satışı yok

Eksen bilgisayarın mağazası var Mecidiyeköy ve Kadıköy de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The OttomanS -- 14 Mart 2011; 17:59:10 >
  • windows kurmak zor değil tabi ki:) donanım tamir yapabilen, parçaları alsam birleştirebilecek bilgide birisiyim ancak dediğim gibi o kadar yopun bir döneme gireceğim ki onlarla uğraşmak zor geliyor, herşeyi birleştirip veriyorlarsa çok iyi ama sorunsuz ve temiz bir windows 7 (lisanslı olmayan) onu da onlardan temin edebilir miym peki? çünkü windows'un da sorunsuzunu arayarak vakit geçirmek istemiyorum, eyvallah cevaplar için. Eksen bilgisayarı elden satışı varsa ona gitmek mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 14 Mart 2011; 18:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

windows kurmak zor değil tabi ki:) donanım tamir yapabilen, parçaları alsam birleştirebilecek bilgide birisiyim ancak dediğim gibi o kadar yopun bir döneme gireceğim ki onlarla uğraşmak zor geliyor, herşeyi birleştirip veriyorlarsa çok iyi ama sorunsuz ve temiz bir windows 7 (lisanslı olmayan) onu da onlardan temin edebilir miym peki? çünkü windows'un da sorunsuzunu arayarak vakit geçirmek istemiyorum, eyvallah cevaplar için. Eksen bilgisayarı elden satışı varsa ona gitmek mantıklı.

Onu onların satacağını zannetmiyorum ama sırf uğraşmamak içinde 200 tl fazla gibi

En kötü şartlarda Bir arkadaşınız yada Bir internet cafeden yada bilgisayarcıdan korsan

bulabilirsiniz diye düşünüyorum

• bu konular burada pek sevilmiyor ama neyse o zaman vaktim varken kendime netten ayarlıyım dediğin gib uğraşmamak için 200 lira da az değil. Eksen bilgisayara gidip toplatır, sonrada yazılımı kurarım olur biter:) HD6850 gibi bir kartı toplama olmadan almak çünkü çok zor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.