Şimdi Ara

bu oyunun işi biter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu saatden sonra premium alacak adamın aklına şaşarım valla.Paramızla bizi rezil ettiler

Knight online yakında çöker beyler.Artık serverları oyuncu kapasitesini kaldıramıyor.

• hiç bişey olmaz kafanı yorma
  • 12 gün pre vardı 3 gün kaldı haylen daha oyuna gireceğiz...
  • Bu oyun oyun olmaktan çıktı artık biz başka uğraşlar arayalım bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: snoopenes

hiç bişey olmaz kafanı yorma

sen pre almaya devam et o zaman.ko bulmuş bizim gibi enayileri kaçırır mı.Ama şunu bilin ko'nun serverları kapasiteyi kaldıramıyor.Oyuncu sayısı arttıkça bunlar server açmadı bu yüzden serverlar sınırları zorlamaya başladı.

Sadece wow'da 200'e yakın server var.Knight da kac tane VAR ?.
  • valla söleyecek bişey bulamıyorum bu k2 ye.sizi bilmem ama benim pre bitti ve bir süre almayı düşünmüyorum nasıl olsa gece giriyorum rahatlıkla b2 ye b3 e girebilirim!!!
  • bu oyuna para filan verilmez.Değmiyor çünkü adam gibi hizmet yok oyunda.
  • tuh be sanane k2 nin sorunu bu yorma kafanı bunla k2 bu kadar para sağlayan oyunu çökertmez olmazsa oyuna tümden res atar ama çökertmez

• quote:

Orjinalden alıntı: thekarusarcher

tuh be sanane k2 nin sorunu bu yorma kafanı bunla k2 bu kadar para sağlayan oyunu çökertmez olmazsa oyuna tümden res atar ama çökertmez

heheheh sen ayakta uyumaya devam et olum Serverlar artık çalışamıyor.SErverlar iflas etti knight da yakında iflas edecek.knightın sonu çoktan gelmişti zaten

• Adam sana Zorlamı ßize Para ver Dio yok demıyo O zaman Oynama Sessiz Sessiz Kenarına Çekil. Adam demıskı Oynaması bedava ßir Mahsuru yok. ister Oynarsın İster Oynamassın. ßu kadaR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.