Şimdi Ara

Bu oyunda bitti :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi oyunlar bugün oyunu bıraktım. Okul sebebiyle, İyi arkadaşlar tanıdım türk, yabancı güzel vakitler geçirdim , mecbur olmasaydım bırakmazdım :(. Güzel bir oyun. Umarım güzel olarak kalır. kendinize iyi bakın...

• Demek sen de bıraktın. Umarım hayatın güzel olur.
  • oyundan once hayat gelir abi zaten :) kib ex
  • Hayatında başarılar , bırakmana üzüldüm ama hayat önce gelir...
  • abicim okul daha önemli büyüyüp adam olunca oyunu yine oynarız sen hiç canını sıkma en doğrusunu yaptınn bnde bıraktım ama okul yüzünden değil most wanteda başlayacam
  • oyuna yeni oyuncular gelmek yerine eski kaliteli oyuncular gidiyo
  • Oyunun en büyük avantajı bu zaten. Yeni ve kaliteli insan tanımak. Seni tanımak güzeldi deniz bundan sonra msn de inşallah :)
  • kib bak umarım istediğin bşey varsa başarırsın ii şanslar herşeyin herkes için sonu vardı ben koyu bırakmıycam diyodum ama...senin içinde son buymuş demekki kib tekrar
  • hayatta başarılar sana.bizm mücadelemiz devam edio şuanlık..çinlileri bi uzaklaştırıyım..bnde bırakcam..imkansız ama ... belki olablr :)
  • sana alternatif oyun verim
    gunz online valla çok güzel bu oyun 1 el 2 el gibi oynanıyor yani ders yok 30dk kolayca geçirebilir
    ama bırakmasan tam süper olurdu ünlü bir türk olurdun oyunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakcanakma

sana alternatif oyun verim

Ben zaten ünlüyüm

• bilader sen şimdi bıraktım okula devam ediyom diyonda hocalar daha çokmu exp veriyo bizde onları kesek
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordofturks

bilader sen şimdi bıraktım okula devam ediyom diyonda hocalar daha çokmu exp veriyo bizde onları kesek

hehehe bende oynu özledim dönmek istiyorumda, daha yeni yerleştim geldiğim yere. burda hero olan bi kafe yok. belki kendim yüklerim. Oyunu özledim şimdiden . bakalım oynayacak vaktim olacak mı. olmassa hocalara bi combo çekerim exp alırım .

• quote:

Orjinalden alıntı: lllMyXoMalll

quote:

Orjinalden alıntı: burakcanakma

sana alternatif oyun verim

Ben zaten ünlüyüm

nasıl yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.