Şimdi Ara

Bu Oyunda Babana Bile GÜvenmeyeceksin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yaz 63 lwl charımı 3.5 senelik arkadaşım soydu +7 dread shield +7 shel set +7 smite hammer dual rom gerisi görev takısı ve 10 gb para gitti(carnacda).Ben Amasyada oturuyorum bu şahıslarla 3 sene vanda aynı binalarda oturduk aynı okula gittik.Priestimi soyan arkadaşım bana onun soymadığını söyledi bende inanmak istedim alttan aldım tamam dedim.Gene Vanda aynı binada oturduğumuz bir başka arkadaşım 2 gün önce benden şimdiki charımın şifresini istedi.Daha önce buna 2 3 charımmın daha şifresini vermiştim.Hiçbişey yapmamıştı.Güvendim verdim.2 gün oynadı ama daha fazla dayanamamış olsa gerekki ben dershanedeyken charı bi güzel temizlemişler.Ben yapmadım desede bu kadar olmaz artık.2 ay chara hiçbişey olmadı şifreyi verdiğim gün char soyuldu.Valla yazık.Arkadaş bilirdim bende onları.Knightı bırakıyorum.Zaten 10 . sınıftayım.Bayaada zorluk çekiyorum okulda.İnşallah artık herşey çok daha güzel olur

• dark , İnsanlara Hakaret Etme Hakkında Sahip Değilsin Konuşmalarında Dikkatli Olman Gerektiğini Düşünüyorum.
  • hadi net üzerinden tanıdıkların fln yapsa neysede bu düpedüz hırsızlık.ha evinden tv ni çalmış ha ordan itemlerini ben olsam rezil ederim onları bi şekilde en azından madem komşundu anne babasına ara söyle anlat kayıtsız kalıyolarsa gir nete bulundukları ortamlarda rezil(anne babası dahil) et yada başka ortak tanıdıklarınız varsa onlara rezil et.reelden tanıdığın birisi nasıl çalarmış yahu olur mu öyle şey

hani hala çevrende olsa git ırzına geç diyecemde taa van anasını satıyım:)
  • Kesinlikle tümüyle senin hatan.Ben prensip olarak kimseye şifre falan vermem.Güvensem dahi, uzun yıllar arkadaşımda olsa şu an kimseye şifre vermem.

Senin her şeyden önce şunu düşünmen gerekirdi.Ben bu adama şifremi veriyorum ama ya hack yersemde itemlar giderse? Arkadaşımı zan altında bırakmış olmazmıyım? Arkadaşlığımız bozulmazmı? Tabi senin arkadaşının hatasıda senden şifre istemek.Oda böyle birşey olabileceğini düşünüp istememliydi ama malesef ikinizinde öngörüleri çok zayıf ve sonuçlar ortada...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.