Şimdi Ara

Bu Nedir?? Cep Telefonunun Ekranında Çıkan İşaret?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
23.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekranda bazen bu işaret çıkıyor ama kullanım kılavuzundan da baktık çözemedik, ne olduğunu bilen var mı acaba?

Bu Nedir?? Cep Telefonunun Ekranında Çıkan İşaret?

Görmek İçin Tıkla

EDIT: yazılanları okuduktan sonra sunları belirtme ihtiyacı duydum: Nokia 6230, tüm yonlendirmeler kapalı, ve sadece giden aramalarda karşı taraf açınca çıkıyor bu işaret. yalnız bu son zamanlarda olmaya basladı sadece yani yakın bir zamana kadar boyle bir ibare yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoomx3 -- 19 Şubat 2006 2:20:06 >

• telefonun modeli ne bide her seferinde mi çıkıyo arada mı?
  • Telefon marka ve modellerine göre bazı işaretler farklı olabiliyor.. Bu bana daha çok yönlendirme işareti gibi geldi.. Yanılıyor da olabilirim, sadece bir tahmin.

Çağrı geldiğinde çıkıyorsa yönlendirme olma ihtimali yüksek.. Meşgulken veya cevap yokken yönlendirmeyi aktif yapmış olabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 18 Şubat 2006 17:30:58 >
  • telefon nokia 6230 sanırsam ya da onun formatı bişi...onlarda yönlendirme ya da genel olarak nokia larda yönlendirme bu şekilde ibare edilmiyor...anlam veremedim sinyalle ilgili bişi gibime geldi ama bugüne kadar hiç görmedim...kitapçığına baksana bi ya da tam modelini söle bulalım nokia nın sitesinden el kitapçığını kitapçığında mutlaka vardır bu ibare...
  • bişeyi açınca orda köşede çıkıyo simgeler ama nokiay sa
  • tel markası ne??
  • sinyalle alakalı bır durum eskıden 8310 um onun ekranında kullanma klavuzunda olmayan bır ısaret cıkıyodu kalıcı dııl sanıyelık bır durum durumun sınyalden veya sebekenın durumundan kaynaklandıgı belırlendı
  • kacaksa olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: voltaire

kacaksa olabilir

yok daha neler...

kardeşim kızılöten yada ayrı bir şeyin açık kalmıştır...veya konuşmayla ilgili bir çzelliğin açık kalmıştır ne zaman çıktığını tespit et sonra o zaman ayarlarını kontrol et...
  • Cin girmiş olabilir

Bu espriyi yapmasam çatlardım.Pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pafta_turk -- 18 Şubat 2006 21:53:43 >
  • çatlamanı tavsiye ederdim...
  • ewetbu kesin 6230 o işaret bir iki kere bnde de çıkmıştı...
  • büyük ihtimalle şebekeden çıkıyo bu başka bişey olamaz bir ihtimal kalır virüs girdiyse ama ben şebekeden olduğuna inanıyorum...
  • Bu ne yahu, sanki sonradan paintle çizilmiş gibi!
  • Amma sallamışsınız ha..
    O işaret görüşme bağlandığı zaman çıkar.. Yani telefon çalıp karşı taraf yes tuşuna bastıktan(ya da ahizeyi kaldırdıktan vs.) sonra çıkar ve görüşme sonlanana dek orada kalır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: voltaire

kacaksa olabilir

belki de kuş gribindendir ne alaka anlamadım yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.