Şimdi Ara

Bu ne Yaaa...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Patosta oynuyorum Dün oyundan çıkarken normaL şekilde çıktım..Fakat bugün oyuna girdiğimde Elimdeki 2 adet +8 Cleaver yoktu +7Chitinlerim param hepsi duruyor ama onLar yoktu.. Ne olmuş olabilir Lütfen yardım edin..

• ßelki dupedirler
  • Ya kendim bastım +5 den nasıl Dupe olabilir Görevlerden çıakrdığım +5 ler
  • Y arkadaşLar yokmu böyle bir şey başına gelen ne olabilir Lütfen yardım edin
  • dupedir onlar
  • oha ya bende şimdi oyuna girdim 2 parça shellim gitmiş biri +7 ayaklık biride +7 kolluk vay amk ne bu ya
  • alah kahretsin bendende rogue shell rebith gittti allah bu ko teamin.....
  • son zamanlarda koxpla kastın mı veya koxp partyde bulundun mu eger öyleyse koxpa başlamadan önce ki haline gelirsin. Ben 46 levelde koxp partye girdim. 48 levelde çıktım biraz item filan aldım oyundan çıkıp girdigimde 46 level ve eski halimdeydim. yani zamanını geri almişlar ve nedeni koxp
  • Alakası bile yok şimdi oturup char char inceleyip rollback mi yatılar. Ben bütün shelleri aynı zamanda almıştım. Sadece göğüslük gitmiş. K2 den beklenecek en iyi şeyi yaptı yani saçmaladı. Cyhper da ORC lar bilir. KOV_BOY oyunda görüştük şimdi +8 shell set tamamen gitmiş.
    LWL imde ve exp durumumda hiç bir değişiklik yok!!!
  • ben hiç item almıyorum dupe oldugu için
  • kesin düpedir düepelr 1hafta sonra yok oluyor
  • Ya Kopsla falan işim Olmaz benim lvl lim 58 hep adam gibi doğru dürüst kastım Zaten zar zor Borç harç aldım 2 tane +8 Cleaver ı ama dün akşam elimdeydi bu yeni parçla silmişLer Allah kahretsin böyLe oyunuda Dupecileride..
  • Çok kötü durumda ServerLar.. Hehralde birileri yine Para dupelemiş Maradonda MercantLarda ne kadar değerLi item var Çekmiş Bütün FiyatLar uçmuş Resmen +5 Cleaver 3.4m alıyorduk 25m koymuşLar +7 Cleaver 70.80m olmuş +7 FP yi 250m koyan gördüm ne buyaa...
  • Anlayın işte rolback
  • dupeler silindi

ve ben acaip mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefurkannnnnnnn -- 20 Aralık 2006; 15:48:09 >
  • İyide Hiç bir kötü niyeti olmayan ve zar zor para kasıp item alan insanlarada yazık olduu Dupe yapanlar yaptığıyLa kalıp üstüne üstlük kaara geçtiler olan pazardan item alanLara oldu Mesela bana 2 tane +8 Cleaver uçtu gitti YazıkLar olsun Resmen....
  • hiç alakaı yok oyuna rolback atıldı bende yenı gırdım dun
    1-30m ex kasmıstım gıtmıs
    2-20 gb satın almıstım saat 23 cıvarı gıtmıs
    3-moralım cok bozuldu derken gb aldığım adam telefon actı
    4-gıden gb lerı helal olsun yıne verdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.