Şimdi Ara

Bu Nasıl Oluyor?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • rica ederim başka kitaplar da tavsiye edebilirim

quote:

Orijinalden alıntı: xxPyromaniaxx

Birazdan çıkıyorum,bulamazsam sipariş verip getirticem.Bu faydalı paylaşım için çok sağol speedy_ .

Öntanıtım:http://www.pandora.com.tr/urun.aspx?id=123972

Bu Nasıl Oluyor??

• o kitabı da daha yeni aldım simetri bittikten sonra onu da okuyacağım teşekkürler. ayrıca kitabın önsözü de m-teorisinin mimarı edward witten a ait.

quote:

Orijinalden alıntı: alikuşcu

quote:

Orijinalden alıntı: speedy_

bu aralar simetri diye bir kitap okuyorum. evrendeki zarif simetriden bahsediyor. güzel bir örnek oldu bu.

hocam süper simetride çok güzel bir kitap gordon kane tübitak yayınlarından 5 lira gibi fiyatıda tavsiye ederim
  • Arkadaşlar merak edene şeker kristallerini de göstermek istiyorum. Ne zamandır yükleyecektim unutmuşum.. Yalnız,bunlar nedense tuz gibi belirli bir kütleye sahip değil sanırım. Sebebi acaba birçok madde içinde özüt olarak barınması mı? Bilemiyorum,bana öyle geldi. Düzensiz ve birleşik bir yapı..

Bu Nasıl Oluyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxPyromaniaxx

Arkadaşlar merak edene şeker kristallerini de göstermek istiyorum. Ne zamandır yükleyecektim unutmuşum.. Yalnız,bunlar nedense tuz gibi belirli bir kütleye sahip değil sanırım. Sebebi acaba birçok madde içinde özüt olarak barınması mı? Bilemiyorum,bana öyle geldi. Düzensiz ve birleşik bir yapı..

Bu Nasıl Oluyor??

Saçmalamayın şeker tuz gibi olmaz. Su buharlaştıkça önce bir şurup olur, bal olur sonra bildiğin lolipop şeker gibi katılarış dibinde bardağın o kadar.

• Ilginç olmuş harbi tuz dan bunu beklemezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.respect

Saçmalamayın şeker tuz gibi olmaz.

Saçmalamayalım mı?? Keşke sen saçmalasaydın da biz görseydik...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.