Şimdi Ara

BU NASIL İŞ YA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • QUESTİ VERDİM ÖDÜLÜNÜ ALDIM AMA QUEST İTEMLERİNİ ALMADI. YANI TOPLADIGIM ITEMLERI. BIR DAHA TIKLADIM VERMEK ICIN BU SEFER DE KABUL ETMIYOR. ITEMLER INVENTORYDE BOSUNA YER KAPLIYOR. YERE DE ATAMIYORUM VE SATAMIYORUM :( 2 SLOT BOSUNA YER KAPLIYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi challenge_07 -- 8 Kasım 2006; 19:20:14 >

• görevin adı ne. twine off meeting veya twine of farewell bişi vardı onu diosan onlar sende klıyo.görevin adını bilsem BELKİ bişi söyletyebilirdim
  • GOREVIN ADI DELİVERY TO DRAGON CASTEL. ama su sekılde oldu olay kanka anlatayım. gorevde ayı ve roqulerden 10 ar tane bırsey topluyorsun. ayrıca onların bosslarından 1 er tane yanı toplam 22 tane zımbırtı topluyorsun. 10 ar lı olanları gorevı aldıgın adama 1 er lı olanları da black smıth ve tavern bılmem neye verıyorsun. ben ılk basta bosslardan toplanacagını gormeden 10 ar lı olanları toplayıp verdım ama gorev bıtmedı. dedım ne oluyor. sonra baktım bosslardan da 1 er tane toplanıyormus. gorevı tekrar aldım hepsını tekrar topladım ama adam 10 arlıları almıyor cunku 1 kere almıs bulundu :( dıgerlerını blacksmıth ve tavern bılmem neye verdım ama bunlar elımde patladı :D
  • bende o hataya düştüm aslında 1 kere yapacan. 2. ciye yapmayacan. yoksa elinde kalıyo
    bende onları eizq chara verdim beleşe yapmış bulundu görevi:DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 8 Kasım 2006; 19:53:03 >
  • baskasına verılıyorsa sorun yok
  • sadece kendi şifren içindeki charlara verebiliyon 3 tane açlıyoya en fazla
  • onu bankaya koy dursun yda bi char aç sonra öbür chardan asıl chardan bankaya koy ko gibi bi acc bankayı ortak kullanıo işte sonra ezik charla al onun çantasına ole oluo sonra o charı silersin istersen
  • e onu bi kere yapınca bişiy vermio
  • kanka kasaya koyulmuyor yaw :( sız nasıl koydunuz. bu yuzden charı kapatıcam acayıp kıl oldum. gıtcek lvl 18 char :(
  • heh oldu koydum :D 3 tane de kıtap var quest ıtem demıs onlar da duruyordu onları da koydum. onlar ne işe yarıyorsa artık :D
  • Dragon castledeki Tavern Clerk Chung a git quest itemlerini yanına al orda ,bulunan seçeneklerden "Discart Quest Items" seçeneğine tıkla accept de silinir...
  • Banada da oldu aynısı delivery görevinde. N ' yapıcağımı öğrendim saolun bende kara kara düşünüyodum. Ayrıca Hikaye questlerinden arta kalan quest itemleride duruyo hemde bayağı bi yer kaplıyo. Onlar hakkındada yardımcı olursanız sevinirim.
  • o tiwine of destiniy,farewell fln dursun onları millenium scrolla birlikte box of love cask fln yapılıpmuş ii para ediomuş shadow mistiff e sorun o bilio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.