Şimdi Ara

bu makine win xp kaldırır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: arescom

quote:

Orjinalden alıntı: mapavri

p2 500 e winxp kurmuşsa arkadaş p3 450 kesin kaldırır

yokmu düşük işlemci ile xp kullanan

dostum daha ne kadar düşük bekliyorsun ki .. pII dedik ya yetmez mi..
    ama 80286, 80386 , 486 'ya MMX'lere kurulduğunu hiç duymadım.. zaten pc kafayı yer..

sen içini rahat tut, git ku xp'ni çatır çatır kullan.. ama dediğimi unutma ram arttır biraz ve fazla yüklenmemeye özen göster..

aynen arescoma katılıyorum kullanılır ama rame azcık takviye yapman gerek Benim arkadasımdada hemen hemen aynı sistem var gayet guzel kullanıyor haa sistem den yiyen gereksiz şeyleride kapattınmı ohh degme keyfine Dert etme yukle gayet guzel kullanırsın ama uğrasştırır meret

• ben celeron 333 slot işlemcili alete kutdum xp sadece net için kuıllanıyoduk. hiç te yavaş değildi. Eğer oyun oynicaksan 98 kur agacım....
  • PII 350 makineye 128+64 ram ile kurdum ve çalışıyor.
  • saolun dostlar
    artık size win xp yüklü bir makineden yazıyorum
    eee tabii xp keyfi başka

o kadar da değilmiş hani
    gayet iyi
    yavaşlık kavramı göreceli bir kavram olduğu için bence hiç de yavaş değil
    görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim
  • hadi hayırlı uğurlu olsun..
    güle güle kullan..
  • hayırlı ugurlu olsun. xp de çok rahat edeceksin
  • kardes ben celeron 433 te bile xp kullandım.senin makina dünden çalıştırır.
  • makine kesinlikle kaldırır ama çok yüklenirsen işte oyun, prg falan .o zaman bilemem....
  • Celeron 300A makinede çalıştırıyordum ben önceden.
  • Bende 433 Celeron 128 mb ram vardı. Hem win 98 hemde win xp yi çalıştırıyordum. Gayette iyidi.
  • bence yinede çok iyi bir performans bekleme
  • quote:

Orjinalden alıntı: mapavri

makinemde p3 450 işlemci var ram 128+64 harddisk 20gb lık win 2000 kullanıyorum. acaba xp kursam çalışırmı çalışır elbet ama çok mu yavaş kalır.xp nin ram canavarı olduğunu duymuştum.yardımcı olursanız sevinirim.

Celeron 1000, 128SD ram ile Longhorn çalışıyor.. XP de neki
  • Orjinalden alıntı: i love this game!!!

Orjinalden alıntı: arescom

pII 500 pc'de bile xp kullanıyoruz..
    ancak çok yüksek bir performans beklememeniz gerekir.. sisteminizde kurulum olacak ve ilk zamanlar gayet güzel çalışacaktır. ama program yükledikçe ram ve işlemci isteği arttıdıkça performans çok düşecektir. daha çok açılışları etkileyecektir..
    ama bu sistemden başka alternatifiniz yoksa bence kurun xp'nin güzelliklerinden faydalanmaya başlayın.
    belki size daha iyi bir sistem edinme için güç ve istek verecektir..

bu arada ram belleğinizi arttırmanızı tavsiye ederim..

ayynen arkadasin dedigi gibi ram i arttir

+1
  • arkadasım sabırlı biriysen gerektiğinde beklemesini biliyorsan real-time scan falan acık olmayacaksa neden olmasın bende buna benzerbi makinaya kurmustum gayet iyiydi
  • walla ben xp ye uyuz oluyorum da benim sistemde winme 988 durmadan hata veriyo gerçi xp dede gönder gönderme falan diyo ya sanki bişey olacakmış gibi gönder diyom neoldu gocaman bir hiç
  • xp ye niye uyuz oluyosun anlat bakalım ne keleğini gördün
  • Xp nefis bi işletim sistemi,Kaldırır bence, kur, bişey olmaz.
    XP yi sevmeyenleri bende anlamıyorum, ilk defa duydum... Acep sebep ne olaki, bak bende merak ettim şimdi...
  • Windows Xp'de işlemci o kadar da önemli değil. Eğer ram'in yetersizse p4'te bile işkence çekersin. XP için en az 256 MB Ram olmasında fayda var. Aksi takdirde tüm uygulamalar yavaş çalışır. 128 Ram'li bir makina da XP kullanmak bir intihardır. Çünkü, ram'in tamamına yakınını kullanıyor.
  • biraz daha ram olursa daha rahat kullanırsınız ayrıca performans moduna alın. sağ tuş: bilgisayarım-özellikler-gelişmiş-performans sekmesi-ayarlar-en iyi performans için ayarla seçin..
  • saygı değer arkadasım eğer hdd sağlıklı çalışıyor ise kura bilirsin xp yi ancak bilindiği gibi win xp işletim sistemi enaz 128 mb ram istemkete oyuzden ram lerini biraz artırırsan 256 mb yapa bilirsen rahat bişekilde kullanabilirsin teknik birimimizde biz daha önce butür konfigrasynlarda sistem kurlumu yaptık yapılan testlerde 256 mb 133 mhz frekansındaki ramler ve sağlam sağlıklı öalısan 20 gb 5400 rpm hdd ile stabil çalıştığı saptanmıştır.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.