Şimdi Ara

bu kriterlerde hangi telefonlar var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    zuk gerçekten çok iyiymiş özellikleri o hiç denk gelmemişti şimdi gördüm teşekkürler. ama yeni çıktı galiba malum sitede sadece 2 ilan var. 1000tl birde cynogen varmış işletim sistemi. androidsiz telefon diye bir başlık gördüm bunda android mağaza yokmu ki???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralciplak1905

zuk gerçekten çok iyiymiş özellikleri o hiç denk gelmemişti şimdi gördüm teşekkürler. ama yeni çıktı galiba malum sitede sadece 2 ilan var. 1000tl birde cynogen varmış işletim sistemi. androidsiz telefon diye bir başlık gördüm bunda android mağaza yokmu ki???

Hocam cyanogen android dünyasının en hızlı ve stabil romlarını yapan geliştirici bir şirket. Bilenler bilir cyanogeni. Efsanedir, tavsiye ederim. Güncelleme konusunda gözünüz arkada kalmaz. Cihazlara sürekli ve uzun süreli destek veriyorlar tıpkı miui gibi. Nightly guncellemeleri neredeyse her gün yapılır. Hele hele resmi olarak büyük üreticiler ile çalışmaya başladıktan sonra çok daha büyüdüler.

Bu arada zuk Androidsiz falan değil yani:)) tam tersi androidin hası var zuk'da cyanogen var. Market falan var zaten hocam sıkıntı yok:) siz biraz araştırın isterseniz internette bilgi kirliliğide çok fazla malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.