Şimdi Ara

Bu Konuda Tanık Olduğumuz Gizemli Olayları Büyüleri Nazarları Yazıp Bilgi Arşivi Oluşturuyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi. Her ne kadar bazıları büyü nazar yok dese bunlar birçoğumuzun bildiği gibi var ama açıklaması zor şeyler. Herkes tanıklık ettiği olayları buraya yazarsa bilgi arşivi oluşturup bazı gizemli şeyleri açığa çıkarabiliriz. İlk ben başlayayım.

Bir gün pazarda giderken uzakta bir simitçi gördüm. Kafasında simit dolu tepsi taşıyordu. Yanımda küçük bir kız ve annesi vardı. Annesi kıza bak simitçi simitleri nasıl düşürmeden taşıyor dedi. 1 saniye geçti ya da geçmedi simitçinin dengesi bozuldu ve tepsi içindeki simitlerle birlikte yere düştü. Simitçi çok üzülmüştü sanki ağlayacak gibiydi.

• İmamdan dayak yedim.
  • Bizimkiler yokken baskül kelimesinin anlamını şans eseri öğrenmiştim. Aynı gün bizimkiler eve baskülle gelmişlerdi XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tavşanist -- 5 Ağustos 2017; 16:29:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür şeyler bana sürekli oluyor. Ne zaman yeni bir kelime öğrensem izlediğim bir filmde veya okuduğum bir şeyde görüyorum. Belki de daha önce de görüyordum ama dikkat etmediğim için aklımda kalmıyordu.

Dün Pintipanda'nın Long Dark serisini izlerken bir köye giriyordu köydeki su deposunun altında "sulara e.coli bakterisi karışmıştır" yazıyodu. Bugün izlediğim Food Inc. belgeselinin yarısı e. coli hakkında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abradolf Lincler -- 5 Ağustos 2017; 17:20:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.