Şimdi Ara

Bu kazada kim haklı ?? < SONUÇLANDI > (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
4.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonuç belli olduğunda bizi bilgilendirir misiniz.. kim haklı kim haksız merak ettim :)

yani ilk bakışta tırcı haklı gibi geldi bana ama bilemem tabi :)

not: bir de foto da bir şey dikkatimi çekti.. o kırmızı kasalı araç oraya mı parketmiş.. sanırım iett durağı da var orada.. öyleyse kırmızı kasalı araçta haksız olabilir. kazaya sebebiyet vermiş olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 22 Mart 2012; 15:33:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can39

Bence devlet haksız öyle yol mu olur arkadaş ?

bencede

ama her zaman sağdakine yol vereceksin .

görünmez kaza olmuş bence 8 de 3rönoğ 8de5 tır haksız.her türlü kavşakta sağdakine yol vermen gerekir diye düşünüyorum. tırın sağında röno var.

ama tır kavşağa önce girmiş sanırım rönoğ sonradan aradan geçemek istemiş gibi duruyor.

iki ucu b.klu kaza neyseki can kaybı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 22 Mart 2012; 15:38:18 >
  • önden brodway gidiyor olsaydı kamyon yetiştirip sıkıştıramazdı orada. demek ki kamyon önden giderken brodway geçerim demiş ama geçememiş. kaldı ki olduğu yer kamyoncu için kör nokta.
  • Resimleri tekrar inceledim ve tırın haksız olduğuna karar verdim. Tır arkadan gelip sıkıştırmış. Tırın sol tarafında başka bir tır daha var dikkat ederseniz. Tır virajı içten almaya kalkınca reno nun üzerine çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 22 Mart 2012; 16:18:14 >
  • ARACIN SÜRÜCÜSÜ BENDİM TIRIN ÖNÜNDEYDIM HER ŞEKİL TIRI GEÇERDİM YALNIZ KARŞIDAN KARŞIYA GEÇEN İNSANLAR SAYESİNDE İLERLEYEMEDİM O SIRADA TIR ARKADAN GELDİ VE YANDAN RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÜZERİME KIRDI
  • şimdi hocam brodway aracı ben kullansaydım. Soldan gelen araca bakıpta yola çıkardım. Siz soldan gelen tır ı görmüşsünüz geçerdim diyorsunuz ama insanlar vardı geçemedim dediniz. yani oradan geçen insanlara da dikkat etmeniz gerekirdi diye düşünüyorum. Bence tır haklı benim görüşüm. Can kaybı yaşanmamış ya önemli olan bu bence. Büyük geçmiş olsun diliyorum. Saygılar.
  • Bilmiyorum insanlar aniden atladı önüme eksper sonucunu burada paylaşırım.
  • Tır hatalı, sağdaki şeritte olan haklıdır..
  • Şu çizimi iyileştirseniz daha kesin bir kanıya varabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 22 Mart 2012; 16:03:17 >
  • otomobil haklı benim görüşüme göre.. Sebebine gelince otomobil yola önce girmiş.. Tırın sağ orta tekerine dikkatli bakılırsa Tır'ın yola daha sonra girdiği anlaşılır..
  • brodway makasmı atmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 22 Mart 2012; 16:14:28 >
  • Ben haklıyım
    not: olayı anlamadım
  • çok bariz belli.tır haklı.
  • eklendi

Bu kazada kim haklı ?? < SONUÇLANDI >
  • İkisi de suçlu aga...
  • eksper gelmiş aracı görmüş sonuç 2 3 gün içerisinde belli olucak bakalım ne olucak
  • sanırım orası ara sokak yada şehir içinde ufak bir cadde. o tırın şehir içinde o vakitte ne işi var asıl sorulması gereken o değil mi ?
  • Bu tür kazalarda kimin kime vurduğuna bakmıyorlar 1 ay önce babamın aracına sağ kapıdan dokundurdular, öbür araç sağda diye bizimkine vurmasına rağmen suçu bize verdiler.. Masraf fazla yoktu, itiraz falan uğraşmadık..
  • SAMANDIRA MERKEZ BURASI
  • konuyu dağıtmıyım ama
    tır ,kamyon ve otobüslerin haklıda olsam haksızda olsam sağına hayatta girmem
    bu tarz olaylar kaçınılmaz oluyor
    büyük araç sürücülerininde savunmuyorum ama çok kör noktaları var adamlar napsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.