Şimdi Ara

BU KASA İLE LOL OYNANIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. ofisin ardiyede boş duran bir kasamız varmış. eve götüreyim film falan izlerim diyorum. peki şöyle düşük ya da orta ayarlarda lol' oynanır mı dersiniz.

anakart: H31M-K
    işlemci: G2030
    ekran kartı: AMD readeon HD 5500 series ( tam modelini bilemedim )
    RAM: 4 gb ddr2

Anakart iyi gözüküyor aslında şöyle 500 lira harcasam eli yüzü düzgün bir şey de olabilir. tavsiye verirseniz sevinirim.

• Anakart ASUS H61M-K yoksa Foxconn falan mı iyice bir bak.. ASUS ise bayağı işe yarar çünkü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelmax -- 20 Mart 2018; 14:4:36 >
  • Ati radeon hd 4850 ile orta ayarlarsa 100 fps alıyordum. Diğer parçalardan anlamıyorum ama oynanır bence. 4gb daha ram atarsın yetmezse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelmax kullanıcısına yanıt
    asus hocam. baya şanslıyım anlaşılan :)
  • 100 fps ise çok iyi. ben 30 fps ye fittim. en iyisi akşama indirip ne olucağına bakmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

asus hocam. baya şanslıyım anlaşılan :)

Tamam, markası ASUS modeli de H61M-K ise o anakart çok işine yaracak senin kardeşim.. :) işlemci olarak seçeneğin bol.. i7 2600 den i7 3770'e kadar tüm 2. ve 3. nesil intel işlemcileri sorunsuz destekliyor anakart.. zaten o işlemci ile çok da iyi oyun oynaman mümkün değil.. onu da yenilemen lazım..

Ekran Kartı: Sapphire HD 7850 Dual-X 2 GB GDDR5 256 Bithttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-shappire-hd-7850-dual-x-oyun-canavari-466864021/detay

PSU: FSP FSP500-60AHBC 500 Watt 80+https://www.eksenbilgisayar.com/fsp-performance-fsp500-60ahbc-500w-12-cm-fan-guc-kaynagi

TOPLAM: 495 lira.. Kargo ücretleri hariç.. bunları ekle sisteme.. sonra para buldukça önce RAM takviyesi, sonra da işlemci güncellersin, canavar gibi oynarsın.. :)

• Angelmax kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum. tavsiyelerin için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

eyvallah dostum. tavsiyelerin için teşekkürler.

Rica ederim kardeşim, hiç önemli değil..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.