Şimdi Ara

Bu kadarda OLmaz Artık Allaha küfür ettiler !!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şerefszi bunlar ya türkten başkasıyla i,ş yapmayın arkadaşlar party oluşturucalacaksa burdan karar verilip belli saatte türklerden oluşturalım derim ben
  • arkadaşlar mutlaka böyle durumlarda bu gibi konuşmaların yapıldığını duyduğumuzda forumla paylaşalımki böyle şerefsizliği yapanların ıddleri aklımızda bulunsun...
  • inanırmısınız bilmiorum ama biraz öncede benim başıma aynı şey geldi adamlar ks yapıolar we sonra gelip ALLAH KİTAP karışrıyo we adam türk ondan sonra karışıo ortalık aradan biraz süre geçio gelio herkezden özür dilio ama bizden özür dilemesiyle olmaz!!!!
  • Knight Online'ın sitesi açılınca dinime ve bana küfür ettiler diye koy siteye hepsini anından banlarlar
  • Walla arkadaşlar kızmayın ama bence önce bizimkiler onların tanrılarına küfür etmiş. SS de gözüken o. Olay nası gelişti tabi bilemiom.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenS

quote:

Orjinalden alıntı: M_MoRuK

küfürü size etmediği için sizi ilgilendirmez o küfürün cezasını verecek biri (Allah (c.c)) vardır siz veremezsiniz..

Burda cok farkli bir tarti$ma ortami yaratmiyacagim ....

Kurani kerimdemi yaziyor ? bana kufur veya peygamberinize kufur ederlerse aldirmayin diye ?

ne kadar garip bir mantigin var arkada$im senin..

Gunahsa bile ben O resimde gordum Orasi Olympia..

Ve Ben O Ki$i veya Ki$ilerin Cezasini verecegim .. ve burda da yayinlayacagim Goreceksiniz !

Butun Server'a Rezil edecegim. Girdigim Her sava$ta Notice gececegim o $erefsizlerin nicklerini . Gordugum her yerdede ugra$acagim....

Sana sadece şunları söylüyorum
    1-bunlara ceza verecek kişi biz olamayız öbür dünyada onlar çeker..
    2-Kuranda bana yada peygamberlere bufur ederlerse intikam alın da yazmıyor..

• geçen olimpa da kasarken bizim partiden bi adam
    -Ks yapanın tanrılarını s.....
    dedi.Valla suç sadece yabancılarda değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenS

quote:

Orjinalden alıntı: M_MoRuK

küfürü size etmediği için sizi ilgilendirmez o küfürün cezasını verecek biri (Allah (c.c)) vardır siz veremezsiniz..

Burda cok farkli bir tarti$ma ortami yaratmiyacagim ....

Kurani kerimdemi yaziyor ? bana kufur veya peygamberinize kufur ederlerse aldirmayin diye ?

ne kadar garip bir mantigin var arkada$im senin..

Gunahsa bile ben O resimde gordum Orasi Olympia..

Ve Ben O Ki$i veya Ki$ilerin Cezasini verecegim .. ve burda da yayinlayacagim Goreceksiniz !

Butun Server'a Rezil edecegim. Girdigim Her sava$ta Notice gececegim o $erefsizlerin nicklerini . Gordugum her yerdede ugra$acagim....

Arkadaşım siz orda apos keserken biz ilk slotta kesiyoduk hatta sen yatmıştın galiba ama bi o.... ç.... sana küfür ediyodu ii ki yattın fln diye ben sana pm attım DH denim dedim sen msj yazmadın biz ilk slottaydık onlar küfür edince party dagıldı hatta sizde esc çektiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: serdargurlek

Walla arkadaşlar kızmayın ama bence önce bizimkiler onların tanrılarına küfür etmiş. SS de gözüken o. Olay nası gelişti tabi bilemiom.
    SS lerin hepsini görmessin bu sadece 5 satır ben çeksem ooo orda ilk ben ona buffu geç verdim istemeden wc ye gittim sonra verdim bunlar allah diye polanyaca bişiler yazmaya başladı eng plz flan dedik ama işte anlattıgım gibi sonra bizde saydık napalım o anda bundan başka bişi yapamayız adamdan adress mi isticez
  • keşke orayada tw çekseydin
  • Bakalım cehennemde poposu kızarırken aynı lafları edebilcek mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Bakalım cehennemde poposu kızarırken aynı lafları edebilcek mi ?

+6456416465
    bende 2 saattir onu demeye çalışıyorum ondan sizi ilgilendirmes diyorum
    uzun bi aradan sonra selam :D
  • ben o kufru edenin turk oldugunu tahmin ediyorum akıllı gecinen adamlar ingilizce konusraka kendilerini yabancı olarak gosteriyolar terbiyesizlik diz boyu olmus bir oyun için bu kufurler yakısmaz ......
  • böylelerine bizim dieceğimiz bişey olamaz allaha havale etmek lazım
  • insanlık bozuluyor sakın üstünüze alınmayın
  • moruq clanın reklamını yapma burda yaw bizimde bi özel hayatımız olsun ben dedim sana esc den sonra böle olur diye xD

neyse o şerefsizlerede ...
  • God_of_olympia diye Clan kuruyosunuz, sonra allah'a küfretti oluyo
    size küfretmişler
  • quote:

Orjinalden alıntı: TaTaR__45

insanlık bozuluyor sakın üstünüze alınmayın

• kaç yıllık ömürleri var görürüz onları
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.