Şimdi Ara

Bu kadar kötü takımada yenilmeyin be kardeşim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ONA kalmasada buna kalsa
    yoksa şunamı kalsaları geçelim..
    Ersan belki gidip başka bir poz.da başka bir pan6 sebebi verecekti..
    geç bunları..
    kaldıki dany bu macta ne olursa olsun banko oynardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Orijinalden alıntı: aslanyıldırım

quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Hayatımda bu kadar kalitesiz derbi görmedim ama centilmence bir maç oldu. Melo nasıl kırmızı kart görmeden maç bitirdi inanılır gibi değil gerçekten.

Tamam melo sütten çıkmış ak kaşık degil. Ama motta'nın daha 3. dakika da yaptiğı hareket ne öyle net kırmızı kart. Veysele resmen vurmuş bilerek.

Kardeşim bir değil iki değil Melonun yaptıkları. Biraz objektif düşünmeye çalışın. Melo her maç böyle.

Ben zaten melo'yu savunmuyorum kardeşim. Yalnızca sende objektiflikten bahsederken mottayi da gör diyorum. Daha 3. dakika da görebilirdi kırmızı. Melonun da kırmızı görmesi gerekirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

ONA kalmasada buna kalsa
    yoksa şunamı kalsaları geçelim..
    Ersan belki gidip başka bir poz.da başka bir pan6 sebebi verecekti..
    geç bunları..
    kaldıki dany bu macta ne olursa olsun banko oynardı..

Hayır Ersan Bursa maçında iyi performans yakaladı.Dany falan banko oynamazdı.2.si Ersan penaltı falan yapmazdı başka pozisyonda.Ben zaten ona buna kalsaları geçmek için örnek verdim.Alıntıyı bir daha oku istersen.
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    şu maçı normal bir futbol izleyicisne izlet, sıkılır.

Hangi taraf daha istekli oynadı diye sor kesinlikle Beşiktaş der.
    Hangi taraf daha tecrübeli diye sor kesinlikle Galatasaraylı der. Özellikle Drogba ve Melo bunu çok güzel gösterdi.
    Orada muhuauhahu koymamın sebebi 2 tane ofsayt harici birşey yok denmesi, sizede aynısı koyulabilir kaleyi bulan 1 şut lafı yeterde artar bile. O mantıkla Galatasarayın gol pozisyonu yok demek lazım, ki gol pozisyonu var.
    Ben başka türlü izliyorum maçı. Kimsenin yorumu da beni ilgilendirmiyor. Harıl harıl koşup pili biten Beşiktaş'lılar derken? Genelleme yapmasak şayet Motta ve Atiba son dakikada bile koşuyordu.

Şahsen şu derbiden hatırlayacağım birşey olacaksa Semih'in yaptığı ve burada anlatmaya kelime bulamadığım muhteşem asil avranış, Almeida'nın Muslerayla geyiği ve Tolga ile Cenk'in başına gelenler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Brotherhood

2 ofsayt pozisyonu Almedia nın hariç ne yaptınız bir söylesene

görende sahayı dar etti sancak

iki takımda rezil top oynadı

konunun en olgun mesajı ^^

• Kazanan haklıdır öyle yada böyle. Tebrikler Gs'ye. Önemli olan kötü oynadığın maçları almak. Gs bunu yaptı akıllıca.

Bize gelince takım iyi hoş koşuyor mücadele gücü yüksek ama oyunu kontrol altına alıp sonucu etkileyecek adam az. Olcay-Gökhan-Oğuzhan-Pedro gerçekten de yetenekli ve iyi oyuncular ama tecrübe konusunda biraz daha zaman ihtiyaçları var. Tolga-Motta-Atiba-Almedia tecrübeleri ve oyunlarıyla takımda olması gereken oyuncular. Necip-Veli ise mücadele eden ama becerileri belli bir yere kadar olan oyuncular. Ferdi bence bu takımda vadesini doldurdu. Ayrıca Jones bu takımda kesinlikle oynamalı.

Şimdi totelde bakarsak bu takımın 4 tane genç 4 tane tecrübeli oyuncusu var. İşte burada üst düzey oyuncu eksikliği göze çarpıyor. Defansa ve sağ beke üst düzey biri ve hücum organizasyonunda yaratıcı oyuncu lazım.

Mesela zamanın Zago-Sergen-İlhan ayarında 3 oyuncu takıma kazandırılırsa çok iyi seviyeye geliriz. Kısacası Lescott-Üst düzey bir orta saha almamız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

şu maçı normal bir futbol izleyicisne izlet, sıkılır.

Hangi taraf daha istekli oynadı diye sor kesinlikle Beşiktaş der.
    Hangi taraf daha tecrübeli diye sor kesinlikle Galatasaraylı der. Özellikle Drogba ve Melo bunu çok güzel gösterdi.
    Orada muhuauhahu koymamın sebebi 2 tane ofsayt harici birşey yok denmesi, sizede aynısı koyulabilir kaleyi bulan 1 şut lafı yeterde artar bile. O mantıkla Galatasarayın gol pozisyonu yok demek lazım, ki gol pozisyonu var.
    Ben başka türlü izliyorum maçı. Kimsenin yorumu da beni ilgilendirmiyor. Harıl harıl koşup pili biten Beşiktaş'lılar derken? Genelleme yapmasak şayet Motta ve Atiba son dakikada bile koşuyordu.

Şahsen şu derbiden hatırlayacağım birşey olacaksa Semih'in yaptığı ve burada anlatmaya kelime bulamadığım muhteşem asil avranış, Almeida'nın Muslerayla geyiği ve Tolga ile Cenk'in başına gelenler.

Fanatik bir Galatasaraylı olarak, bir maç bu kadar kısa ve net özetlenebilirdi.
    Bjk maçları bildim bileli çok zevkli geçerdi, 2 haftadır Chelsea maçı gibi bu maçı da iple çekiyordum. Benim izlediğim en kötü Bjk derbisi oldu. Kazandık ama ben bizim futbolcumuzu yakıştıramadım kendimize, hiç atağımız yoktu neredeyse, ileriye topu şişirmekten başka birşey yapmadık. Bjk bence güzel oynadı, bizden daha iyiydi kesinlikle ama işte tecrübeleri yetmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.