Şimdi Ara

Bu kadar ihracat rekorlarına rağmen dolar 18 katına çıkıyor(Resmen sömürülüyor ülkemiz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Demin atm den para çektim. gene gıcır gıcır paralar verdi. düşünün yani öyle bir para basılıyorki şu an yeni olarak piyasaya giriyor bu paralar anlatamam.

• TIGERSHARK kullanıcısına yanıt

Türkiye de doların şu an olması gereken seviyesi 30 tl olayına bende katılıyorum.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Lingdeki tablolar herşeyi anlatmakta  

• Bir de ithalat rekorlarını baksaydın be gözüm. XD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • treyturop T kullanıcısına yanıt

10 milyar dolar mı gelsinler ben vereyim o kadarını.10 milyar dolar açık için vergi artışı yapacak olana da vereyim.10 milyarmış.Suriyelilere harcanan para bunun kaç katı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede hiçbir şey üretilmiyor değil. Türk insanı zehir gibi, her şeyi görüp kolluyor, oradaki sektörün açığını değerlendirmeye çalışıyor.

Üretim yok diye bir şey yok, İthalat - ihracat arasında dengesizlik var.

Ne üretmiyoruz? Dünya'ya yön veren teknolojinin direksiyonunda biz yokuz, çiptir, telefondur, uçaktır, Medikaldir vs bir sürü

elektronik dalında ne yazık ki alıcı durumundayız. Yerel birkaç marka yine ürün ithal gelip assemble ediyor.

Yoksa sanayimizde otomobil de üretiliyor, hatta en son VW gelmedi, Honda yanlış hatırlamıyorsam buradaki fabrika kapandı vs..

En azından size Telekomdan bahsediyim, bu ülkede alt yapı döşendi Türkcell paso Ericsson ile çalıştı, huaweii de vardı.

Gsm kabinlerinde mesela motorola cihazlar vardı. Tüm atılımlar hep ithal cihazlar ile yapılıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.