Şimdi Ara

Bu Kablolarla olurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Arkadaşlar. Bugün Zafer arkadaşımız kablo konusunda yardımcı olmaya çalıştı, kendisine tekrardan teşekkür ederim. Ama bu konudaki yetersizliğim yüzünden gene emin olmadan gidip bazı kablolar aldım :-) 1 Adet 30m ve 1 adet 15m AR perf serisi Hop. Kablosu+ 1x AR Perf. serisi AP040 y-adapter cable + 1x AR AP052 Perf. serisi subwoofer cable..

Durum şu Anfim Onkyo sr674, Subwoofer Wharfedale Powercube 12+. Subw. arkasına giriş olarak left ve right olarak 2 adet input var. Bende gidip bu 2 input için AR040 kablo aldım, bu kablo ile anfi arasına bağlantı içinde AP052 kablo aldım. Bu şekilde doğru bir bağlantı yapmış olurmuyum?

2. bir soru bu kabloların kalitesiz olduğu, randıman alınamayacağı ile ilgili bazı fikirler söylendi ve Profigold'un 35 Ytllik kablolarından 2 adet alıp y bağlantı yapmam gerektiği söylendi.

Bu konuda uzman arkadaşlar yardımcı olup beni yönlendirebilirlerse sevinirim.

Teşekkürler.

SubWoofer
     Bu Kablolarla olurmu?

AP040
     Bu Kablolarla olurmu?

AP052
     Bu Kablolarla olurmu?

Onkyosr674
     Bu Kablolarla olurmu?

• sub için yaptıgın baglantı dogru.

kablonun markasını tanımadığım ve özelliklerini bilmediğim için bişey diyemeyeceğim ama resimlere bakınca kaliteli gibi duruyor.
    En iyisi bağlantıları yapıp kendi kulaklarınla test etmendir kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.