Şimdi Ara

Bu İphone 6s plus alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-6s-plus-64gb-siyah-2849tl-magazadan-1-yil-apple-garanti-267728945/detay

iphone 6s plus almayı düşünüyorum ama 16gb lık modeli almaktansa 64gb lik modeline aklım daha çok yatıyor ılanda ki telefon nasıl? Almam durumunda bir problem çıkarır mı simfree olması neyi ifade eder? Fiyatı fazla mı uygun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyais

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-6s-plus-64gb-siyah-2849tl-magazadan-1-yil-apple-garanti-267728945/detay

iphone 6s plus almayı düşünüyorum ama 16gb lık modeli almaktansa 64gb lik modeline aklım daha çok yatıyor ılanda ki telefon nasıl? Almam durumunda bir problem çıkarır mı simfree olması neyi ifade eder? Fiyatı fazla mı uygun?

Sim free olması bütün sim kartlarına uyumlu olduğunu gösterir. Yurtdışı ürünün bir sıkıntısı kalmadı Türkiye de. Apple store'dan alındı ise Türkiyede garantisi geçerli olur. Ben bu fiyata vatan bilgisayardan 4,7 inc 16 GB 6s aldım. Fiyat uygun. Elden alma şansınız varsa gidin görün öyle alın. Yurt dışı apple store dan alınıp alınmadığını mutlaka sorun.

• YgtBrk kullanıcısına yanıt
    Elden alma şansım çok yok açıkcası birde kredi kartı üzerinden vade koyarak taksitle almayı düşünüyorum. fiyatı zaten 3k küsüre geliyor. Aslında taksit seçeneği olduğu için bu tür mağazalara yöneliyorum fiyatı 3.5k yı geçmeyecek şekilde . Ayurt dışı apple store dan alınıp alınmaması neyi değiştirir
    birde A1687 modeli yazıyor avrupadan alınma bir yıl applestore garantisi olduğunu söylüyor A1687 modeli için bilginiz var mı ?
  • Poyais P kullanıcısına yanıt
    Türkiyede ki gibi düşünün italatçı garantili ve ya apple store garantili fiyat farklı bile oluyor. Misal benim aldığım 6s hoplarlör sorunlu çıktı. Apple garantili ürün. Vatan bilgisayara bıraktım. Yüzde 99 sıfır ı ile değiştirirler apple tamir yapmıyor dediler. İtalatçı firma olsa tamir yapar geri yollar. Yurt dışında da buna benzer firmalar var. Eğer bir sorun cıkarsa telefonda ve apple garantili değilse garanti otomatik olarak geçersiz kalıcaktır.
  • quote:

birde A1687 modeli yazıyor avrupadan alınma bir yıl applestore garantisi olduğunu söylüyor A1687 modeli için bilginiz var mı ?

Bu konuda bir bilgim yok hocam. Cihazın seri numarasını isteyip internetten sorgu yapın mutlaka.
  • Tercih yine sizin fakat bana sorarsaniz iş adami degilseniz ya da zaruri degilse sizin icin o para yazik gunah.En fazla 1500 verin alin bi tane ayni gorevi gorecektir.Tabii ki tercih sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthdsmm F kullanıcısına yanıt
    Hocam iş adamı falan şimdilik sayılmam ama mobil anlamda e posta ve sayfalarımı kontrol etmek zorundayım akıcı ve hızlı bir telefon istiyorum. Şuanda BB passport var. Tam bir iş adamı telefonu olsa da cihaz da yazılımsal sıkıntılar canımı sıkmaya başladı.
    Hocam uluslararası Apple garantisi olduğunda telefona apple mağazaları bakmıyor mu ? Bu üründe Apple garantisi 1 yıl vardır yazıyorda
  • quote:

Hocam uluslararası Apple garantisi olduğunda telefona apple mağazaları bakmıyor mu ? Bu üründe Apple garantisi 1 yıl vardır yazıyorda

Yurtdışından alındıysa veya İthalatsa Türkiyedeki Apple'da garanti geçersiz.
  • .S kullanıcısına yanıt
    AppleStore Türkiye 1 Yıl Garantili,

Orijinal Apple Kutusunda, 12 Ay Garantili,Avrupa Modeli A1687, Bu şekilde yazılmış
  • Poyais P kullanıcısına yanıt
    iPhone 6S Modelleri

A1688
    A1687
    A1700

Modelleri Türkiye'de 1 yıl garanti kapsamına girmektedir. Diğer modeller ise Türkiye garantisini kapsamaz.

Evet yanılmışım bende ukraynadan aldım iphone 6S. Kanun çıkmıştı. Demekti uygulamaya koymuşlar.

Uygun gibi.Bence İstanbul'da ziyaret edip elden alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .S

iPhone 6S Modelleri

A1688
    A1687
    A1700

Modelleri Türkiye'de 1 yıl garanti kapsamına girmektedir. Diğer modeller ise Türkiye garantisini kapsamaz.

Evet yanılmışım bende ukraynadan aldım iphone 6S. Kanun çıkmıştı. Demekti uygulamaya koymuşlar.

O zaman alınabilir diyorsunuz bir problem çıkmaz . Birde telefonun uygun olması biraz beni şüphelendiriyor onun dışında gidip görebilme imkanım açıkcası pek yok . kredi kartıyla kapıda ödeme şeklinde alsam olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: .S

iPhone 6S Modelleri

A1688
    A1687
    A1700

hocam bunun için kayıt etmeme gerek var mı birde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.