Şimdi Ara

Bu forumda ne kadar bencil insan varmış...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam matematikte türkçede çok iyi gelmiş 80 soru 80 dk olsun. Hatta ileri gidip 60 dk olsun daha eleyici olur falan demiş.sen zaten bu kadar süper zekaysan öyle veya böyle gececeksin onları bu korkaklık nedir anlamıyorum. Bence karşılıklı saygıya ihtiyaç var. Hırslarınızı eritin biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Troll onlar. 80 soru saçma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He 120 dk olsun herkes yapsın 2 puana 10000 kişi yığılsın sonra iyi çözenin de hakkı yensin dimi

• Sınav 120 dk len meqe

• Ne.yığılması ya yok öyle bişey

• Yarısı troll zaten.80 soruya 120 dk verirler.Rez al bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyteck

Sınav 120 dk len meqe

oğuzhan 120 m euro lan meqe
  • quote:

Sınav 120 dk len meqe

oğuzhan 120 m euro len meqe

Bu forumda ne kadar bencil insan varmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 14 Ekim 2017; 14:39:46 >
  • Kaslı arkadaş sen gelirmiydin buralara

• quote:

Kaslı arkadaş sen gelirmiydin buralara

sistem değişince bi geleyim dedim
  • Gelme boşver bok gibi buralar

• quote:

Gelme boşver bok gibi buralar

bebeler doluşmuş zaten bölüme 2001 2002li nikler görüyorum
  • Bencede 80 soru 80 dakka olmalı kardeşim 120 dakka olunca herkes döne döne çözer o soruları önemli olan 80dakka da çözebilmek en kötü 100dakka olsun o bile çok 120dakika olunca ne eleyiciliği olacak o sınavın

• bu sıralama sınavı kendinden başka kimseyi düşünemezsin
  • 80 soru 80 dakika gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: JessicaHyde

Ne.yığılması ya yok öyle bişey

aynen kardeşim aynen 40 mat 40 türkçe ile daha sonra 40 fen 40 matematik ile normalde türkçe matematik fen sosyal + 90 soru fen ile ulaştığın eleyiciliğe ulaşacaksın. Ben de zorluk yaşayacağım bu bir gerçek ama 80 dakika olursa eğer herkesin hakkını alması açısından gayet uygun olur. çalışanla çalışmayan ayırt edilemez yoksa. tekrar söylüyorum ben de yetiştiremem belki ama buna rağmen istiyorum ki herkes çalıştığının hakkını alsın anladın mı ?
  • 80 dk olursa sen ucu ucuna yetiştirirsin diyelim senden kötüler yetiştiremez senden iyi olanlar 10dk önce bitirip üstüne yapamadıklarına bakar.

120+ dk olursa sen bitirir turlarsın altındaki bitirir turlar üstündeki de bitirir turlar.

100-90 dk civarı ideal gibi bence.
  • Forumdaki şu 'benim hedeflerim var ideallerim var ailem ilk okul 2. sınıftan beri beni eşşek gibi çalıştırıyor ben süper zekayım' diye gezinen ukala tıp isteyen liseli tiplerine ben de cidden ayar oluyorum.

Liselilerin sınav açıklandıktan sonra yaptıkları sadece ağlamak, neye bu kadar ağlıyorlar anlamıyorum, soru sayısını 300'e çıkarsalar bu sefer de hangi konuya çalışacağız, durumu olmayan adam kitap bulamıyor diye ağlayacaklardı. Ağlamayın sevgili kardeşlerim sadece çalışın, ne kadar çalışırsanız onun emeğini alacaksınız, kendi arkadaşlarımdan da şu anki liselilerden gördüğümde de en uyuz olduğum şey 'emeğimin karşılığı bu değil' diye ağlamak. Öyle bi dünya yok arkadaşım, herkes emeğinin karşılığını alıyor, zekayı falan ölçmüyor bu sınav, sabah akşam ders çalışabiliyor musun onu ölçüyor, sen eğer dizini kırıp dersin başına oturabiliyorsan yüksek yapıyorsun kazanıyorsun. Yığılmayı falan kendinize dert edinip boşuna hevesinizi kırmayın, sadece çalışın. Ağlayarak ne sınavda ne iş hayatında bir şey elde edemezsiniz, moralinizi bozmayın, bu moktan eğitim sistemi için kendinizi üzdüğünüze değmez.

• Türkçe ortalama 40 dakikada(ösym paragraflarını hesaba katarsak) , matematik ise 60 dakikada çözülür bence. Örneğin 2017 ygs matematiği sınavda 40 dakikada çözmek gerçekten zordur. Tahminimce 100 dakika vereceklerdir. Şimdi 80 versinler yea diye atıp tutanların yetiştiremediklerine şahit oluruz yoksa 80 dakikada. Genel olarak bilgi ölçmeyecekler ; yorum, muhakeme ölçecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haskolastik -- 15 Ekim 2017; 2:12:7 >
  • Sınav 110 dakika olacak neden derseniz 100 dakika işlerine gelmez dedikleri gibi stresi pek azaltmaz (!) fakat 110 dakika yaparlarsa hem 120 olunca ağlayacakları önlerler hemde istedikleri bir nebze olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.