Şimdi Ara

Bu formalar orjinal midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-taraftar-urunleri-galatasaray-tum-mac-formalari-yeni-sezon-2011-2012-tum-bedenler-63356600/detay/?source=promotion_hpva

Sahibindende gezerken gördüm. Eğer ilandakiler kendi fotoğraflarıysa orjinal olma ihtimali var bence. Çünkü 2 sene önce kavhede maç izlerken adamın biri getirmişti 25 liraya satıyordu. Ve incelemiştim orda adan zye orjinaliyle aynıydı. Üretim yapılan yerinden ucuza alıyorum demişti sorduğumda.

Bu satıcıdan ürün alan var mı? Formalar orjinal ve defosuz ise iyi fırsatmış.

• Fiyatından da anlaşılacağı üzere 1.sınıf malzeme Tahtakale yapımı.
  • 20 lira Eminönü'nde.
  • Bunu alacağınıza gidin Adidas Outlet'te 20 liraya eski sezonların var. Onlardan alın içiniz rahat olsun.
    Bugün 2008-2009 yılının Beyaz ve Turuncu formalarını aldım.
  • İstanbulda oturmuyoruz ki eminönünden alalım. Burada adidas outlet de yok. Neyse en azından eski sezon orjinal forma alalım ki takıma doğrudan katkımız olsun.
  • %100 çakma arkadaşım. Soldaki orjinalite etiketinde parlak şeritler yok , artı olarak nike ve yıldız amblemleri örmedir orjinalinde bunlar baskı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcalibur053

%100 çakma arkadaşım. Soldaki orjinalite etiketinde parlak şeritler yok , artı olarak nike ve yıldız amblemleri örmedir orjinalinde bunlar baskı .

Hayır, resimdekiler de örme, baskı değil. Yani buradan anlayamayız orjinal ya da sahte olduğunu. Valla bayramdan sonra gönüllü olup denemek istiyorum. Orjinal değilse bile resimdekiler gelirse orjinalinden ayırması imkansız. Tek korkum defolu çıkması. Satıcı da get açmamış ve kapıda ödeme gönderiyor. Demek ki geri almayacak. Kararsız kaldım valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwightt

quote:

%100 çakma arkadaşım. Soldaki orjinalite etiketinde parlak şeritler yok , artı olarak nike ve yıldız amblemleri örmedir orjinalinde bunlar baskı .

Hayır, resimdekiler de örme, baskı değil. Yani buradan anlayamayız orjinal ya da sahte olduğunu. Valla bayramdan sonra gönüllü olup denemek istiyorum. Orjinal değilse bile resimdekiler gelirse orjinalinden ayırması imkansız. Tek korkum defolu çıkması. Satıcı da get açmamış ve kapıda ödeme gönderiyor. Demek ki geri almayacak. Kararsız kaldım valla.

yorumların birinde iade ve değişim yapıyoruz yazıyodu ama ne kadar doğru bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Tritium

Fiyatından da anlaşılacağı üzere 1.sınıf malzeme Tahtakale yapımı.

• Nike'ı ara, toplu şekilde formalarımız çalındıysa şansını dene.

Formalar orjinal değil, olması imkansız.
  • Sarı formanın üstündeki Türk Telekom yazısı beyaz değil miydi ?
  • Orjinal Store'larda satılan ürünleri alın. Kulübünüze katkı yaparsanız en azından.
  • Tabi ki orijinal değil. Bu sitede satılan bu ürünleri şikayet ettim gsstore fakat bi yaptırım olmadı galiba hala.

Eğer maddi imkanınız yetmiyorsa eski sezon orijinal formalarını alalım arkadaşlar.
  • Çakma.Pek farkedilmez ama çakma olup olmadığı.

Ayrıca eski sezon formalarından al derim hem orjinal hem ucuz.

• quote:

Kaliteden anlayanlar için gerçekten çok uygun fiyat! 2011-2012 sezonu estetik dizayn tasarımıyla üretilen formanız herkesi size hayran bırakıcak. Forma üzerine işlenmiş logosuyla, iç bel kısmındaki etiketiyle ve formanın seri üretim numarası ile 2011-2012 yılının en iddaalı formaları!!! HERKES BU FORMALARI KONUŞUYOR !!!

10 adet fotoğraf koyup sizlerin 3 çeşit formamızın müthiş kalitesini dikkatle incelemenizi istedik !!! LÜTFEN BU SİTEDEKİ DİĞER İLANLARDA GÖRDÜĞÜNÜZ, KENDİ FOTOĞRAFLARI OLMAYAN FORMA İLANLARINA ALDANMAYINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Tritium

Fiyatından da anlaşılacağı üzere 1.sınıf malzeme Tahtakale yapımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dwightt

quote:

Bende merak ettim hocam , alırsan , sonuçlarını bende bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.