Şimdi Ara

Bu Fiyata Bebek Bezi Yok(sleepy) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maestro2

Nette kötü yorumlar var. Çocuğun pantalon giyip çıkartması sorun oluyormuş bir de kakası başka yerlerine bulaşıyormuş.

Diğer beze göre artışı nedir?
    Tavsiyem tecrube etmenizden yana. Biz yaklasik birsenedir kullaniyoruz memnunuz. Fiyatida digerlerine gore uygun. Sleepynin sayfasinda 4x2 li paket 192 adet 5 numara 140 tl kampanyasiz fiyat. Begendiğim en güzel ozelliği bel kısmı oldukça geniş dolayisiyla diğer bezler gibi çocuk hareket ettikçe beli kayip sadece bel bandina kalmiyor. Beli kismi geniş oldugundan cocugun belini genis bir yuzeyle kavriyor. Alip deneyin en kotu elinizdekileri bitirdikten sonra bidaha almazsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah eskiden naylon bezler vardı simdiki hanımlar yıkar mı bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Tavsiyem tecrube etmenizden yana. Biz yaklasik birsenedir kullaniyoruz memnunuz. Fiyatida digerlerine gore uygun. Sleepynin sayfasinda 4x2 li paket 192 adet 5 numara 140 tl kampanyasiz fiyat. Begendiğim en güzel ozelliği bel kısmı oldukça geniş dolayisiyla diğer bezler gibi çocuk hareket ettikçe beli kayip sadece bel bandina kalmiyor. Beli kismi geniş oldugundan cocugun belini genis bir yuzeyle kavriyor. Alip deneyin en kotu elinizdekileri bitirdikten sonra bidaha almazsiniz.

Alıntıları Göster
    ben 1.5 senedir kullanıyorum ilk başta prima alırdım sonra sleepy önerdi bir arkadaşım prima ile yarışır diyorum nedenmi bütün gece altında kalsa dahi sızdırmıyor bide bel kısmı geniş ferah sıkmıyor 1 paket alıp denemenizi öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

ben 1.5 senedir kullanıyorum ilk başta prima alırdım sonra sleepy önerdi bir arkadaşım prima ile yarışır diyorum nedenmi bütün gece altında kalsa dahi sızdırmıyor bide bel kısmı geniş ferah sıkmıyor 1 paket alıp denemenizi öneririm.

Alıntıları Göster
    İlk çocukta prima kullandık. İkincide sleepy. Yeşil primaya kıyasla daha iyi.
    Premium ile aynı diyebiliriz.
    Sızıntı veya pişik sorunu yaşamadık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cırtlısını aldık biz de. Teşekkür ederiz. Antep'ten geliyor PTT ile bakalım ne kadar sürede gelecek

• Arkadaslar ben mi yanlis goruyorum.
    336 adet bez (2 numara) 48 tl olarak gozukuyor.
    Adet olarakta 0,14 krs a geliyor. Cok ucuz geldi benmi yanlis biliyorum. Normalde sleepy kullanmiyoruz ama uygun oldugu icin almayi dusunuyorum

Bu Fiyata Bebek Bezi Yok(sleepy)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celeron366 -- 11 Kasım 2019; 19:32:59 >
  • Çek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: celeron366

Arkadaslar ben mi yanlis goruyorum.
    Adet olarakta 0,14 krs a geliyor. Cok ucuz geldi benmi yanlis biliyorum. Normalde sleepy kullanmiyoruz ama uygun oldugu icin almayi dusunuyorum

hocam fazla stok etmeyin bu numaralar geçiş zamanı elinizde kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: celeron366

Arkadaslar ben mi yanlis goruyorum.

bence yanlış yazılmış olabilir sanmıyorum o kadar göndereceklerini 1 pakettir o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    336 adet diyor bundan bir paket alacagim yoksa haklisiniz hocam

• e71 E kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir bir sansimi deneyecegim

• 1 beden 240 lı Molfix + 2 paket izoto ik sulu mendil 86 TL ye aldım, bezin tanesi 36 kuruşa geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoĞu_KaN -- 11 Kasım 2019; 23:48:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar çeki olan varsa yardımcı olsun da alalım.

• 2013 den beri uzak kaldım. Bebek bezi tane fiyatalarını, fiyat performans markaları yazabilecek var mı?
  • DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    sen bir de 6 beden al bakalım :)

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    İnşallah o günlerde görürüz

• DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    inşallah kardeşim :)

• Sleepy bez kullanmayı bıraktık bu ay artık kullanmayacağız. Çiş kaçırıyor gece ve çocuk gece bu yüzden üşüyor hasta oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Bende 100/40 var ama almadım. Uygun bi deterjan yumoş bulursam kullanırım. Sleepy nedir necidir bilmem prima indirimi bekliyorum amazondan. Prima 5numara tanesi 50-60kuruşa geldiğinde yapıştırırım
    Hocam o rakamlara Prima 5 numara bulursaniz alintilayin lutfen. Ben en son 50 kuruslu rakamlara 2 sene once falan dolar-euro patlamadan once almistim. Su an alabilirsek buyuk firsat olur.

• 100/40 özledik kuponu vermiş. Sayenizde kullandık. Bir çok şey de geçiyordu ama bende sleppy bez aldım. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.