Şimdi Ara

Bu Fifa futbol oyunu mu ? Videoyu izlermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun iyice sokak futboluna dönmüş durumda.Bu hareketleri yapan adamı nasıl durduracaksınki ? Pes te böyle saçmalıklar yoksa pese geçeceğim.Yakında kafa topundaki gibi roketli şut filanda gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisi de aynısının laciverti. Pes'de de özel hareketleri yapmak işkence gibi, abuk subuk kombinasyonlar ezberlemek zorundasın ve yapana kadar göbeğin çatlıyor. Bir süre sonra sıkılıp 30 yıl öncesinin atari oyunları gibi sadece pas şut gol mantığı ile oynuyorsun.

• Daha güzel anlatilamazdi herhalde yüzde yüz katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün ben de youtube dan bakayım fifa 21 nasıl olmuş! Buna benzer maçlar görünce yok dedim bu futbol değil ki? Bu sokak futbolu plaj futbolu gibi birşey. EA ve Konomiye acil rakip gelmesi lazım. Yoksa bunlar bu işi beceremeyecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol.star -- 7 Kasım 2020; 6:50:32 >
  • İşte bu şekil moonwalk yapan rakiplerin gelip gol atmasını istemiyorsanız halı saha ,sokak futbolu değil de daha bir gerçek futbola yakın futbol oyunu istiyorsanız Pes yine her türlü,bu saçmalıktan iyidir.3. futbol oyunu yok.Keşke olsa da hepimiz onu oynasak.

Pesin de online gecikme ve lag sorunları,cpu press denilen ve kareye basan rakibin,kendisi pas arası kovalarken yapay zekaya 90 dakika bitmek tükenmek bilmeyen press yaptırması saçmalığı,imleç hataları da olsa bu şekil golleri yiyip kolu kıracağınıza ,Pes oynamak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 7 Kasım 2020; 11:20:30 >
  • Tsubasa olmuş fifa 😃

• 400'e yakın mac yaptım. Son yaptigi iki hareketi birakin yapmayı deneyen bile görmedim daha. Basit skiller fazla kullanılıyor tamam ama sanki herkes böyle oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh yane bu kadar da olmaz olamaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.