Şimdi Ara

Bu DOOM 3 nasıl bir oyun ya ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mythief

Arkadaşlar herkes doom 3 doom 3 deyip duruyor bu oyun nasıl bir oyun alıp oynamaya değer mi ? 3 CD sanırım değerse alayım bari gerçi pek oyuncu değilim ama işte can sıkıntısına arada takılırım. Bu arada benim bilgisayar bu oyunu kaldırır değil mi? bilgisayarımın özellikleri imzamda yazılı. Tavsiyeleriniz için şimdiden saolun.

Alttaki Siteden Cekebilirsiniz Forumdan Dosyalar Bölümünde İmza !!!
  • Doom3, marsta değişik boyutlarda ürkünç yaratıklardan kaçan bir insanın yaşam mücadelesi verdiği yüreğimizi parçalayan bir fps oyunudur.
  • Bence kabızlığın asıl nedeni lifli gıdalar yememek, DOOM3 çok etkili değildir zannetmiyorum.
  • kaçırma derim al oyna
  • İki kelime ile ürkütücü ve heyecan verici
  • ne zamandır böyle gerilmiyodum oyun oynarken.. hakkatende yusuf diye arkadaş edindim sayesinde... ehehe...

ellerine sağlık..
  • karanlıkta ve kulaklıkla oyna hiç korkuç diil he he
  • quote:

Orjinalden alıntı: sca®fa©e

kesinlikle oynanması gereken bir oyun

aynen katılıyorum
  • yarısını oynadım, sildim attım. bence bir boka benzemez. far-cry nin f si olamaz okadar övdüler. yazık.
  • Bence hiç güzel değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

yarısını oynadım, sildim attım. bence bir boka benzemez. far-cry nin f si olamaz okadar övdüler. yazık.

walla abi suyu çıkmış oyunun , bu ne yawffs :(
    oyun resmen hayal kırırlığı ! sırf grafiği için oynuyom !
    oyunu açıyom , karşısına geçiyom öllleeeeee bakıyom !
    çünkü oyuna bakılcak iyi bi yanı yok ! resmen rezalet, alma derim !

• arkadaşlar doom 3 ü emule ile indirdim kurdum sorun çıkmadı no cd crack istiyordu yaptım fakat yaptıktan sonra oyuna girdiğimde ekran bembeyaz çıkıyor ses kalitesi güzel canavarlar güzel bağırıyo ama neden ekran beyaz crack mı yanlış yoksa

sistemim: p4 2,ghz 64mb geforce 4. 40gb hardisk 7200rpm. 17 inc samsung monitör.256 mb ram ddr333. falan filan bence çalışması lazım.yorumlarınızı bekliyorum sorun crack temi pc demi.
    teşekkürler...
    Saygılar...
  • sorun ekran kartındaymış aynı özelliklerde başka bir pc de çalıştı ekran kartı driver ini güncelledim oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dracul

doom 3 insanı kabız etmek için yaratılmış bir oyun.grafik falan on üzerinden on ama insan kabız olr kesin.insanı bunalıma sokuyo.çok gıcık yapılmış valla.ilk bölümden kusma geldi.devamına geçilmiş bir save bulursam devam edecem.

ben de tam tersi laksatif etki yaptı ..korkudan altıma sıçıyorum..
  • Güzel bir oyun. Tahmin ettiğin gibi 3 CD ve verdiğin paraya değecek bir oyun. Eğer Wolfenstein, Max Payne türü oyunlardan hoşlanıyorsan tavsiye ederim.
  • agalar bu oyunun ps2 versiyonu var mı, ya da çıkacak mı?
  • asdasdasdasdsadsad
  • FPS tarzından hoşlanıyorsan buda hoşuna gidecektir ama devrim yaratacak bir özelliği yok
  • far cry'dan sonra gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip oyun.çok güzel.bence kesinlikle alınmalı..
  • http://ducttape.glenmurphy.com/

.ekin abiler iki silahtada fener var super karanlıkta kalmayın :P
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.