Şimdi Ara

bu devre elemanının adı ne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    o siyah parçanın üstünde 0 ve 1 yazıyor bu parçanın adı nedir ve nereden bulabilirim

• bu anakartmı ekran kartı mı ona göre modeli vs varsa ilgili forumunu bularak ancak bilgiye ulaşabilirsiniz. Markasına göre bakmak gerekir. Böyle bir resimle ne olduğunu anlayamazsınız.
  • düşük değerli bir dirence benziyor...
    oraya bir sigorta teli lehimleyip deneyin...
  • fotoğrafı biraz daha net çekebilir misiniz ?
  • Dostum onu senin tamir edebileceğini hiç sanmıyorum yanlış anlama yazdığın yorumdan bunu anladım. Ayrıca neden değiştirmek istiyorsun kendince board u inceledin ve sorunun ondan kaynaklı olduğuna mı karar verdin? Muhtemelen akım ya da voltaj düzenleyen bir küçük bir direnç e benziyor. Bilen birisine danışmakta fayda var fotoğrafla olacak iş değil.
  • Şöyle tiplere uyuz oluyorum.

Sırf bir konu açmak için foruma üye oluyor, konuyu açıyor; sonra da toz oluyor.

Ya bari adamakıllı konuyu aç! Ağzından taksitle kelime almayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KahveDüşkünü kullanıcısına yanıt
    eğer yorumumdan bunu anlıyabiliyorsanız sizi gerçekten tebrik ediyorum tahminimce sigorta gibi bir şeydi üzerinde yapış yapış sarı bir sıvı vardı ve fiziksel olarak zarar görmüştü benzer bir karttan aynı parçayı bulup değiştirdim. sorunum çözüldü çok yardımcı oldunuz teşekkürler.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın hesap benim hesabım değil o yüzden biraz geç cevap yazabildim sorunumu çözdüm konu kapatılabilir. teşekkürler çok yardımcı oldunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.