Şimdi Ara

Bu bir dramdır ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlışlıkla Fb maçında 1 gole 100 lira attım. Sonrası koptu. Zararım az olsun diye 1, 2,3,4,6 ve üstü ne 100 er lira bastım. Sadece aralarından 5 gol olmazı çıkardım. Ne mi oldu. 90+ da gelen golle 5 gol çıktı. Bu kadar mı şanssız olur insan.Sinirlendim kasada kalan 200 ü de kaybettim rulette. İddayıda ömür boyu bırakıyorum. Hadi kalın sağlıcakla
    Bu bir dramdır ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun hocam. Her ne kadar kaybederkende sakin kalınması gereksede bunu hepimiz söylesekte bazen hırsımızı , sinirimize yenik düşüyoruz. Birde üstüne o gün şanssızsak malesef sonu böyle bitebiliyor. Geçmiş olsun tekrardan.
  • Mywistakes kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi hırsıma yenik düştüm.Şanssızlıklada birleşti malesef. 500 tl benim için bişey değil. Eğlencesine her ay oynayıpta kaybettiğim bir miktardı. Lakin bukadarda şanssızlık olunca bırakma zamanım gelmiş dedim.

• YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    500 tl benim için bişey değil. Eğlencesine her ay oynayıpta kaybettiğim bir miktardı. Bu yorumunuza istinaden meraktan soruyorum cevap vermek zorunda değilsiniz aylık maaşınız nedir acaba ?
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    5 bin ortalama diyebiliriz. Değişiyor döneme göre. Alkol, sigara ve kafelerde boş oturma alışkanlığım olmadığından masrafsızım.

Not:Zararda bırakmadım. 4-5 bin karda bırakmışımdır.

• YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    Allah daha çok versin hocam ideal erkek adayısın alkol yok, sigara yok, boş boş para harcama yok. Kıskandım mı ne sanki hehe .
  • Zaten 500 liranın senin için pek bir anlam ifade etmediği açık hocam, yoksa 1 2 3 4 ve 6+ gol'e 100'er lira atmak mantık işi değil, zaten 1 golle kalmıyordu da en iyi kazanacağın 455 olacaktı. O da verdiğini dahi alamaman anlamına geliyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.