Şimdi Ara

bu benim char attack konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliyorum attack biraz düşük ama bu sorunu shard la halledicem onun dışında durum nedir??

• char guzel amma attack dusuk dıosun bence gıydıgın item + kac oda etkıleye bılır
  • shell +6 kardes boots chitin +7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batikanince -- 29 Ağustos 2006; 17:49:15 >
  • dex bonus inanilmaz derecede az kardes.dex ın da zor oldugunu bılıom ama bnm warrıorda 137 bonus war
  • görev uniqlerini kullanmışsın sanırım. Onları çıkar, Dex 9 onlardan çok dha iyidir
  • iron belt yada glass belt almayı düşünüorum
  • mesela benım ark. ta 61 lvl shadow vain elındekı nın 1 i +7 rebırth mırage dıerı +7 mırage +7 fp set ve attac ı 1300 kusurlu fılen ve dex takıları 1tane +7 var gerı kalanı +7 yanı dusun
  • sheller +1 mi ? o defans ve o dex olamaz başka türlü
  • pardon +6 yanı
  • +6 sheller dex basılı bi kekury war bi +9 sapphire +7 earning we assasian earning war bide body belt war +9 golden pendant

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batikanince -- 29 Ağustos 2006; 17:57:15 >
  • bence atagın bıraz dusuk takılardan kaynaklanabılır
  • body belt dex vermiyor sanırım assasian earring de 4 dex veriyor çıkar onları boş ver
  • o attack ve defansa göre np çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

o attack ve defansa göre np çok iyi

:) kasdık yaw o kadar bana +9 belt we +9 earning lazım yada harpy queen kesmem laızm:P
  • Attackin dan memnun değilsen sende +7 chitine dön derim.Ayrica Cz de falan Weapon Encahnt kullanirsan senin acından iyi olr attackin artar
  • quote:

Orjinalden alıntı: GladyaBloodmind

Attackin dan memnun değilsen sende +7 chitine dön derim.Ayrica Cz de falan Weapon Encahnt kullanirsan senin acından iyi olr attackin artar

+7 cihitine geçtin şuan zaten we 600m para bayılıp +9 earning aldım:D
  • sen dark mare kesenlere git shart çıkar para vermeye uraşma
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6e

sen dark mare kesenlere git shart çıkar para vermeye uraşma

nerdeyse 100 tane kestim sadece mirage çıktı:D
  • attak çok az 1500e yaklaşması lasım 1450 fln
  • Walla Wolf Yok Gibi Geldi Bana Eğer Wolf Yoksa Cok İyi;) Wolf Warsa Da ehh İşte =))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.