Şimdi Ara

Bu aralar script?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar neden script vakaları arttı.Bunları banlatmanın bir yolu yok mu? Hayır scripte karşı kazanmak imkansız değil, genelde kullananlar oynamayı bilmiyo falan ama yetti artık 10 maçtan 5i script.

• yok
  • Nidaleede mızrağı tutturup hızlıca kaplan olmayı nidalee oynayabilen yapıyor zaten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedSaycon

Arkadaşlar bu aralar neden script vakaları arttı.Bunları banlatmanın bir yolu yok mu? Hayır scripte karşı kazanmak imkansız değil, genelde kullananlar oynamayı bilmiyo falan ama yetti artık 10 maçtan 5i script.

Neden artti.cunku 5.8 patchiyle beraber hepsi parali olacak.millet parali olmadan akayim diyor
    Kaynak joduska.me xD

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalpence1

quote:

Arkadaşlar bu aralar neden script vakaları arttı.Bunları banlatmanın bir yolu yok mu? Hayır scripte karşı kazanmak imkansız değil, genelde kullananlar oynamayı bilmiyo falan ama yetti artık 10 maçtan 5i script.

Neden artti.cunku 5.8 patchiyle beraber hepsi parali olacak.millet parali olmadan akayim diyor
    Kaynak joduska.me xD

Kullanan biliyor işde bu arkadaş gibileri

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

quote:

Orijinalden alıntı: sanalpence1

quote:

Kaynak joduska.me xD

Kullanan biliyor işde bu arkadaş gibileri

Aynen qnqa...
    Ama birakali 4-5 ay oldi.mis gibi hesabim.ban yedi.suan silver 2 18 herolu hesabim var

• Yeni patchte kendi kendini bitiricek aylık 41 tl oluyor
  • Kullanan zekileri kesin bu yorumlardan işde adam 41 tl olduğunu bile biliyor. sen o script paralı olunca bronzdan cıkamayacaksın ona seviniyorum.
  • (Bkz: Paralı koxp)
    (Bkz: Heaven Fire)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Kullanan zekileri kesin bu yorumlardan işde adam 41 tl olduğunu bile biliyor. sen o script paralı olunca bronzdan cıkamayacaksın ona seviniyorum.

1 hafta ip botu için kullandım ban yedim bidaha da kullanmadım. Bilenlerin kullandığı yada kullanmış olduğu doğrudur bronzda da değilim ki çıkayım
  • Adam biz buna emek veriyoz asalak gibi belese kullaniyonuz free elo kasiyonuz amalemiyiz biz oc al 41 lira boru mu 1 cikar 40 yapar ve mhp nin 40. yili

• Sezon 1den beri cassiopeia oynardım ta ki şu script olayları başlayana kadar. Soğuttular oynamaktan. Westte hayli var özellikle veigarlarda oluyordu fakat değişiklikler sonrası pek rastlamadım. İyi oynayan cassiopeia oyuncusu ile script kullananı rahat ayırabilirim fakat server büyük olunca ne hali varsa görsün deyip geçiyorum. Report seçeneğine ekleyebilseler güzel olurdu. Unskilled playerdan reportluyorum supporta mail göndermeye uğraşamam açıkçası.

• Bugün internet kafede masa beklerken max 13 bi veledin script kullandıgını gordum. Eleman arkadaslariyla konusuyor script kendi oynuyor.masasina reset aldigim gibi kapidan disari firlattim nickini de ticket attim. Gg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.