Şimdi Ara

Bu aralar alinacak en iyi telefon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 ay sonra telefon alicam. Fiyat siniri yok, hangi telefonu tavsiye edersiniz?

Benim aklimda en basta note 7 vardi ancak sonu malum.
    zte axon 7 dusundum cok da guzel telefon ancak cinlilerin arayuzleri bi garip, sevemedim bir turlu.
    V20'yi ciddi olarak cok dusundum ancak sanal tuslar cidden sinir bozucu, ayrica o kadar buyuk kasada o batarya cok az.
    Iphone 6s plus dusundum ancak apple baya kisitliyor insani, telefonda torrent yok ozellestirme yok.
    Htc 10 arka tasarim olarak cok cok guzel ancak onu 300 liralik telefonlara benziyor vs vs.

Siz olsaniz ne alirdiniz? Mumkunse uzun uzun anlatin lutfen. Beni ikna edin yoksa hic bise alamayip kalicam boyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap verecek olan yok mu?

• Ben olsam s7 serisinden biri ve iphone 6s yada 6s plus düşünürdüm. Iphone daha uzun ömürlü olacagindan hic tereddütsüz iphone derim hatta 7 bile dusunebilirsiniz fiyat sınırı yoksa. Bu kişisel görüşüm android isterseniz s7 yada s7 edge cok iyi seçim olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cannurkars

Arkadaslar 2 ay sonra telefon alicam. Fiyat siniri yok, hangi telefonu tavsiye edersiniz?

Benim aklimda en basta note 7 vardi ancak sonu malum.
    zte axon 7 dusundum cok da guzel telefon ancak cinlilerin arayuzleri bi garip, sevemedim bir turlu.
    V20'yi ciddi olarak cok dusundum ancak sanal tuslar cidden sinir bozucu, ayrica o kadar buyuk kasada o batarya cok az.
    Iphone 6s plus dusundum ancak apple baya kisitliyor insani, telefonda torrent yok ozellestirme yok.
    Htc 10 arka tasarim olarak cok cok guzel ancak onu 300 liralik telefonlara benziyor vs vs.

Siz olsaniz ne alirdiniz? Mumkunse uzun uzun anlatin lutfen. Beni ikna edin yoksa hic bise alamayip kalicam boyle

Z5 premium diyip kafaları karıştıralım derim cidden süper bir telefon, kullanıyorum. Ama yeni Çıkıcak olan zte axon7 yi yada asus zenfone 3 deluxe bekleyin derim.

• Para sınırın yoksa Iphone 7 Plus
    Eğer ben android istiyorum diyorsan şu sıralar en problemsiz telefon Htc 10.Yok o olmaz dersen de S7 Edge.

• Arkadaslar iphone 7 istemiyorum cunku telefonun tipi cidden igrenc ve kulaklik girisi yok benim icin sorun bu kulaklik isi. 6s plus ondan dedim 128 gb olanini alir rahat ederim diye. Simdiye kadar hep android kullandim ama cok sorunlu oluyor androidler.
    Z5 premium diyen arkadasim senin fikrin icin de tesekkurler ancak snapdragon 810 kullanan bi telefon almak pek akil isi degil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRoSSBoNeSS -- 14 Ekim 2016; 12:01:30 >
  • Kesinlikle iPhone 7 Plus. Kutu içeriğinden dönüştürücü aparat çıkıyor zaten, şarj olurken müzik dinleyememek çok sorun değilse hiç düşünme 7 Plus al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cannurkars

Arkadaslar iphone 7 istemiyorum cunku telefonun tipi cidden igrenc ve kulaklik girisi yok benim icin sorun bu kulaklik isi. 6s plus ondan dedim 128 gb olanini alir rahat ederim diye. Simdiye kadar hep android kullandim ama cok sorunlu oluyor androidler.
    Z5 premium diyen arkadasim senin fikrin icin de tesekkurler ancak snapdragon 810 kullanan bi telefon almak pek akil isi degil :)

Hocam zamanınız varsa asus zenfone3 deluxe yada zte axon7 yi bekleyin
    Ama zamanım yok diyorsanız htc10 alabilirsiniz.birde elite3x telefonları varmış çıkmış mı.Bilmiyorum arkadaşımdan bilgi alıp eklerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.