Şimdi Ara

Bu ampli'ye 2 adet bas sürebilirmiyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • JBL GTO75.4 model ampli 4 ohm da 2x284W rms veriyor.Buna 2 adet GT4-12(250W rms) Woofer bağlasam olurmu?

• olur
  • köprüü
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPL_34

olur

spl 34 abi bişey sorucam sen tiponun resimini imzana koymuşsun ya nasıl upload edip koyuluyo ben upload ediyom imageshack tan linki ne şekilde yazcaz yardım edermisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

olur

spl 34 abi bişey sorucam sen tiponun resimini imzana koymuşsun ya nasıl upload edip koyuluyo ben upload ediyom imageshack tan linki ne şekilde yazcaz yardım edermisin

araba tipo değil uno her neyse...

[simage].........[/simage]

noktaların olduğu yeri silip imageshackten aldığın linki yazacaksın direct link diye yazar onu kopyala yapıştır.

edit:ortada olması için center yapıyorsun.ama şimdi gözükmedi center yazısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blues Guitarist -- 18 Ekim 2006; 14:49:30 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

olur

araba tipo değil uno her neyse...

[simage].........[/simage]

noktaların olduğu yeri silip imageshackten aldığın linki yazacaksın direct link diye yazar onu kopyala yapıştır.

edit:ortada olması için center yapıyorsun.ama şimdi gözükmedi center yazısı.

saol yapmayı biliyodum ama dikkatsizlik olmuş saol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.