Şimdi Ara

Bu Amfi Kapı içleri için uygun mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • P2 serisi iki tane sub yaparsanız, ya amfinin 1 ohm desteklemesi gerekir, ya da amfinin 2 tane sw çıkışı himaye etmesi gerekir.
    P2' nin de P1' e göre 3 kat pahalı olduğunu düşünürsek, gereksiz harcama gibi görünüyor.
    2 adet P1 alıp 4+4=2ohm kullanılırsa, performans çok daha iyi olur.

H500' e gelince. Ben oldum olası 5-6 kanal amfileri hiç tutmam.
    C 160 onun yapacağından daha çok iş yapar. En azından sizin sistem için bu durum geçerli.
  • Ooooo Punch 2 'nin fiyatından ve ohm değerlerinin bu şekilde olduğundan haberim yoktu.
    O halde tabii ki de P1 x 2 150x2 = 300Watt RMS yeter de artar bile.
    H500 ile C160 'ı inceledim dün bayağa fiyatı dezavantaj sanırım H500'un sadece ama sizin deneyimlerinizi de göz önünde bulundurmak gerek.
    Amfi'yi alalım o zaman. Nerden alıcaz en ucuza acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: akerimoglu

P2 serisi iki tane sub yaparsanız, ya amfinin 1 ohm desteklemesi gerekir, ya da amfinin 2 tane sw çıkışı himaye etmesi gerekir.
    P2' nin de P1' e göre 3 kat pahalı olduğunu düşünürsek, gereksiz harcama gibi görünüyor.
    2 adet P1 alıp 4+4=2ohm kullanılırsa, performans çok daha iyi olur.

H500' e gelince. Ben oldum olası 5-6 kanal amfileri hiç tutmam.
    C 160 onun yapacağından daha çok iş yapar. En azından sizin sistem için bu durum geçerli.

• Şu an için en uygun burası,
    Distribütörü aradım, bu fiyatı imkansız buldu. Türkiye' ye giriş maliyeti 277 TL diyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-amplifikator-sound-magus-c160-anfi-2-yil-kredi-kartina-taksit/detay
  • Distribütör bu şekilde bir açıklama yaptıysa doğrudur bence.
    Ben zaten oldum olası GG'dan falan mal almamışımdır, almam da. İzmir'de herhalde illa ki elden alabileceğim bir yer bulabilirim bu amfi'yi.
    3. Sanayi 'de en olması gider Team Aksoy'Dan alırım bir tane. Artık 3'ü 5'i aramıcaz ;)
    Gelişmelerden sizi de haberdar edeceğim, yeniden teşekkür ederim...

quote:

Orijinalden alıntı: akerimoglu

Şu an için en uygun burası,
    Distribütörü aradım, bu fiyatı imkansız buldu. Türkiye' ye giriş maliyeti 277 TL diyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-amplifikator-sound-magus-c160-anfi-2-yil-kredi-kartina-taksit/detay

• Verdiğim linkten alabilirsiniz. İlan GET.
    Yani siz parayı siteye ödüyorsunuz. Satıcı ürünü kargoluyor. Elinize geçtiğinde bakıp siteye onayı veriyorsunuz. Satıcı parasını siteden alıyor.
    Üstelik Kargo da ücretsiz.
  • Oooo harika bir sistemmiş bu o halde.
    Fakat hala benim içimde H500 bir soru işareti durumunda.
    Gerçi Necvox'ta Sub diye ayrılmış özel bir çıkış yok fakat 5 kanal çıkışlı oluşu beni çok cezbediyor...
    Bu 2 amfi arasında sağlam bir araştırma yapacağım gibime geliyor.
    SoundMogus H-500 Deneyen arkadaşlar varsa, lütfen yorumlarını yazsınlar...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.