Şimdi Ara

Bu adamlar hep bana mı denk geliyor bıktım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PagRiven

Ben zaten sadece izleyebiliyordum yada birini alıp bende ölüyordum,zaten diana eloboosttu.En son savaşta caitlyn geldi ama çok geçti.Jinx tek atıyordu hepimize.

Ya benim demek istediğim adc'nin split push yapması her zaman yanlış değildir. Yapabilir. Yerine göre gayet de işe yarar. Yerine göre den kasıt düşmanların konumunun bilinmesi onlar gelene kadar base atabimesi falan...

Adc split push yaparken yapılması gereken şey adc nin ters koridorundan 1 kişinin daha pushlaması ya da diğer 4 kişinin kaçak oynaması. Adc split push yaptığında senin yapman gereken şey belirli aralıklarla geri çekil(türkçesi tam ne bilmiyorum) pingini kullanmak.

Bir de adc'nin paraya ihtiyacı vardır amk alaktır ebediyi tamamlayacaktır vs.. kararına saygı duymak lazım.

Yani bana hata daha çok diana'da gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 21 Temmuz 2015; 15:59:12 >

• Bana da geliyor taşıyıp geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Bacak Sanji

Bana da geliyor taşıyıp geçiyorum

Bugün gene meşhur "O zaman iki mid yapacaz"cılar geldi karşı Diana "iki mid oyun gg :)" dedi .Oyunu rahat aldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen gün hybrid soraka top vardı şükretmelisin
  • bugün yanımda bir sivir vardı. karşı threshten q yedikten sonra e basıyor. bana flame yapmaya başladı cevap bile vermedim. bazı oyuncular sırf egoları yüzünden kendi suçunu başkasına atmaya çalışıyor. sustur geç .d
  • Güzel takım
  • Dün fizz oynuyordum 15-20. dakkada Penta attım neyse işte ben öyle kill alıp duruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonlu Maden Suyu

quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

seçme ekranında çıksaydın oyundan

15 dakka

seri maçların değilse, 15dk ye değerdi bence.ne burada qq konusu açardın ne de aklını kaçırırdın.
  • Yazları ara vermek en iyisi Bu arada senin yaş kaçtı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Yazları ara vermek en iyisi Bu arada senin yaş kaçtı ki ?

Neden sordun ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Dün fizz oynuyordum 15-20. dakkada Penta attım neyse işte ben öyle kill alıp duruyorum

Biraz saçma bir cümle olmuş

• Evet hep sana denk geliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.