Şimdi Ara

Bu adamın yaptığı doğru mu? Malaklı yavruları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• arkadaşlar malaklı yada kangal için farketmez, bazen kardeşler arasında bile bazıları daha iri sesi gür oluyor, bunun sebebi yemeğe ve bakımada bağlı sizce bu adamın yaptığı karışım doğru mu, bir köpeği daha iri güçlü yapmak için ne gerekir.

• Konu eskiymiş fakat yazıyım yine de. Kardeşler arasındaki fark doğum sırasından kaynaklanıyor. Kardeşler arasında en baskın gelen de genel olarak daha özgüvenli bir köpek oluyor. Sesi gür olmasının bunlar ile bir ilgisi yok.

Köpeğin olabilecek en iyi hali için ise spor yaptırıp, kaliteli kuru mama kullanmak gerekir. Orijen, Acana, N&D, Taste of Wild bunların başlıcalarıdır. Ben Orijen ve Acanadan başka mama kullanmıyorum tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Konu eskiymiş fakat yazıyım yine de. Kardeşler arasındaki fark doğum sırasından kaynaklanıyor. Kardeşler arasında en baskın gelen de genel olarak daha özgüvenli bir köpek oluyor. Sesi gür olmasının bunlar ile bir ilgisi yok.

Köpeğin olabilecek en iyi hali için ise spor yaptırıp, kaliteli kuru mama kullanmak gerekir. Orijen, Acana, N&D, Taste of Wild bunların başlıcalarıdır. Ben Orijen ve Acanadan başka mama kullanmıyorum tavsiye ederim.

hocam saol yorumun için, malaklı yada kangal fark etmez, bazılarının kafası patisi kocaman oluyor kalıplı oluyor bazıları ince zayıf vitaminsiz oluyor, köpeğin bebekliğinde çok özenmek lazım herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Konu eskiymiş fakat yazıyım yine de. Kardeşler arasındaki fark doğum sırasından kaynaklanıyor. Kardeşler arasında en baskın gelen de genel olarak daha özgüvenli bir köpek oluyor. Sesi gür olmasının bunlar ile bir ilgisi yok.

hocam saol yorumun için, malaklı yada kangal fark etmez, bazılarının kafası patisi kocaman oluyor kalıplı oluyor bazıları ince zayıf vitaminsiz oluyor, köpeğin bebekliğinde çok özenmek lazım herhalde.

Dişi ile erkek arasında olabilir bu şekilde fark. Annesini ememeyen yavru daha küçükte kalabilir. Fakat pati ve kafa büyüklüğünde köpekte anormal bir bozukluk yoksa pek bir orantısızlık, kayda değer bir fark olmaz. Köpeğin sağlıklı olması için her döneminde özenmek gerekir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.