Şimdi Ara

BT Speaker Emie MS01 Solo One

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normal Satış Fiyatı 800 TL idi, daha önce 699 Tlyi gördü ama şu an d&r mağazalarında 399 TL etiket ile satışta, Web sitesinde durum daha da enteresan 344 TL etiketi var. Speakerı anlatmak gerekirse, Yüksek ve detay sesleri önde, Bass seslere çok uzak. Senfonik, klasik müzik sevenler için ideal. Bassheadler uzak durmalı. Bu fiyata benim gibiler için bulunmaz fırsat. Denemeden almasın bilmeyenler. Bekleyenler ise affetmesin.

Ahşap bir alet, ses açmak için ise güzel bir dokunmatik alan tasarlanmış. Hem NFC hem BT destekli. Yaklaşık 5 saat pilinin gittiğini iddia ediyor üretici. Massimo Dutti özel versiyonu da var ürünün ayrıca. (o satışta değil)

Satın Alma Linki

>> D&R Satın Alma Linki <<

>> Idefix Satın Alma Linki <<

>>İndirimsiz Örnek Link <<

REKLAMI

KUTU AÇILIMI

INCELEMESI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Ağustos 2017; 22:48:37 >

• Sıcak mı bilmiyorum ama konu açmadaki özeninizi takdir etmeden geçemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Örnek bir link(daha ucuza bulunabilir)https://www.aliexpress.com/store/product/EMIE-Solo-One-Wireless-Speaker-Bluetooth-3-0-NFC-2-0-Channel-Wood-Music-Player-with/404529_32594665114.html

800 tl falan abartı fiyatlar. Yurtdışında 75-80 dolardan satılıyor. 340 tl de iyi bir fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Sıcak mı bilmiyorum ama konu açmadaki özeninizi takdir etmeden geçemedim.

eyvallah kardeşim iltifat ediyosun ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Örnek bir link(daha ucuza bulunabilir)https://www.aliexpress.com/store/product/EMIE-Solo-One-Wireless-Speaker-Bluetooth-3-0-NFC-2-0-Channel-Wood-Music-Player-with/404529_32594665114.html

800 tl falan abartı fiyatlar. Yurtdışında 75-80 dolardan satılıyor. 340 tl de iyi bir fiyat.

Güzel bir alternatif link yurdışı için ama Türkiye'de ki durum bu. Gümrük bandına takılmıyor mu bu fiyata bu arada? bilmediğim için soruyorum
  • D&R'dan alacağıma gider Aliexpress'ten alırım en azından geleceğinin garantisi olmuş olur.
  • D&R göndermez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Sıcak mı bilmiyorum ama konu açmadaki özeninizi takdir etmeden geçemedim.

haklısınız.
    Bende konu sahibine detaylı bilgilendirme için tşk. ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Orijinalden alıntı: D12

Örnek bir link(daha ucuza bulunabilir)https://www.aliexpress.com/store/product/EMIE-Solo-One-Wireless-Speaker-Bluetooth-3-0-NFC-2-0-Channel-Wood-Music-Player-with/404529_32594665114.html

Güzel bir alternatif link yurdışı için ama Türkiye'de ki durum bu. Gümrük bandına takılmıyor mu bu fiyata bu arada? bilmediğim için soruyorum

evet %18 gümrük vergisi ödersiniz.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum. Tesekkurler yorumun icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahh o gumruk. Neler kaliyor bu vergi yuzunden. Eyvallah hocam.

• 2x5 watt ve 900 mah pili olan bir hoparlor icin cok pahali. Tasarim,dokunmatik gibi ozellikler iyi hos ama bir bluetooth hoparlor fanatigi olarak bu urune 150 TL den fazla vermem sahsen.

• tasarımı çok hoş. bang&olufsen havası sezdim. sesi de o kadar başarılı mı acaba?
  • Kalitesini bilmemde tasarımı gerçekten beğendim.
  • Konu Başlığı Değiştirilsin.

'' Okşamalı Hapörlör '' Olabilir mesela.

Ofiste çalışırken bunun sesini falan kısmaya çalıştığınızı düşünün veya evdeyken misafiriniz varken sesini açmaya çalıştığınızı.
  • Aklımı çeliyor hepsiburada fiyatı. Tasarımı çok iyi duruyor retro görünüş ürünleri çok beğeniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

Konu Başlığı Değiştirilsin.

'' Okşamalı Hapörlör '' Olabilir mesela.

Ofiste çalışırken bunun sesini falan kısmaya çalıştığınızı düşünün veya evdeyken misafiriniz varken sesini açmaya çalıştığınızı.
    sesli güldüm ahahaha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.