Şimdi Ara

Bruma'nın Savuması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu çocuğun kumaşı sağlam. Keşke keşke Türkiye'ye gelmeseydi. Kardeşim gibi seviyorum kendisini,ne kadar kızsam da kredisi çok bende. Hatayı bu yapsın. Drogba'nin gitmesi çok kötü oldu. Takımda olgun,liderlik yapabilecek kimse yok maalesef. Hamza hoca'da bu tarz oyuncuları yetistiricek bilgi,tecrübe yok. Türk oyuncuları anca yetiştirir. Çakma fatih terim'de o potansiyel yok. Verdikleri para umrumda değil. Trabzon tayfası zaten yeniçeri ağaları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak'ın ne zaman Bruma'yı azarladığını gördünüz ? Sallamayın allah aşkına. Özellikle Umut çok bağırıyor, Bruma'ya. Nefretim daha da artıyor herife
  • Burak'ı günahım kadar sevmem ama ne Bruma'yı ne de Telles'i azarladığını gördüm aksine onlardan birine sert müdahele yapılırsa anında olay yerinde savunmak için bitiyor. Umut Bey'e gelince, evimde oturan ben kadar takım futbolu olmasına rağmen kendisi sanki takımı taşıyan adammış gibi durmadan genç oyuncuları azarlıyor. Sneijder'in bu sene asist kralı olamamasının tek sebebi kendisinin yeteneksiz olması ama hala her topu kendisine atmalarını bekliyor oyuncuların.
  • hoca destek cikiyor zaten abiye gerek yok.destek cikmasa sahada olmazdi.

nornal g3nc futbolcularin istikrarsiz olmasi.zaten istikrarli olsa her mac yapsa 3 5 adam eksiltmeyi 10 ma satardik madride

bruma 4 3 3 un solu olmali.

topu aldiginda mutlak kademeye yetisiyorlar. cok nadir tek yakaliyor.

ayrica sabri hep ileri ciktigindan onun yapacagini sabri yapiyor.bruma cizgiye yakin ve birebirde topla bulusmasi lazim.oysaki tersi oluyor.bruma sabriyi kacirmaya calisiyor.

bakin bugun yasinde kayboldu etkili olamadi olcanda surekli cikti cunku.

oyun plani hatali b3nce hocanin.beklerin ne isi var ortayla melo ve selcuk onlarin acigini kapatmaya calisiyor.

bekler yerinde kalmali sneijder soldan yasinle selcukda brumayla pas alisverisi ve sifira inmeli.

muslera

.......chedjou semih....

....sabri ...melo ....olcan

........selcuk ....sneijder ......

.bruma ...........................yasin

.........)).))burak........

kapali oynayan takimd sneijder zaten topla bulusamaz gobekten degil kanattan organize olmak lazim.

sabri olcan ileri cikti sabri kismen etkili oldu ama yasin olamadi. bursaya karsi dogru mesela hugunku plan ama kapaliya ise yaramaz.

• seneye hollanda liginde bir takıma kiralanmalı, orada da gol asist özelliklerini geliştiremezse hiçbiryerde gelişemez bu çocuk
    salah yerine aynı paraya altyapı topçusu alan terimede sevgiler
  • Kazım bile bundan iyiydi.Hatta karşılaştırma kazıma hakaret olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.