Şimdi Ara

BROTHER YAZICILAR HAKKINDA.. (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
21
Favori
241.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

hocam makineyi test edeyim dönerim size...

brother ve ricohların ayrı ayrı fiyatını yazar mısınız ?

ricoh dolumu nasıl acaba ?
  • Selamlar ben yazıcı almak istiyorum ama canon lbp7100cn ve brother hl3150 arasında kaldım hangisi daha iyidir veya bunlara eş daha iyi bir yazıcı tavsiye eder misiniz? Toner olarak hangisi daha kullanışlıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brother t500w ile t800w hakkında pl değerleri hakkında bilgi bulamadım. bu yazıcılar nasıldır , forumda bir arkadaş t800w için 1,5 pl değer yazmış ama başka birşey bulamadım... Fotoğraf kaliteleri nasıldır, ortalama bir kullanıcı için.

Özellikle t500w hakkında olumlu olumsuz görüşlere, yada alternatiflere ihtiyacım var...
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakmayın biraz rahatsızım depoya geçemedim..

mp 161...500 tl dolum yok.. 50 tl civarı toner alıyorsun 7-9000 bin sayfa çıktı alırsınız.

brother mfc 9460dn renkli makine 600 tl...(tek taraflıdan çift taraflı baskı)

brother mfc-L8600 CDN Renkli makine 800 tl.... (çift taraflıdan çift taraflı baskı..)

brother mfc 8060dn ... 400 tl..
  • Brother mfc t800w 1000tl yazıcı aldık faks bağlantısı olmuyor alıp gönderemiyoruz. Müşteri HİZMETLERİ SÜPER ONLİNE ile ÇALIŞMADIĞINI Türk TELEKOMA GEÇMEMİZİ SÖYLÜYOR. BÖYLE BİR SAÇMALIK VAR MI ACABA? BİZ SÜPER ONLİNE KULLANIYORUZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Molfiyus

Brother mfc t800w 1000tl yazıcı aldık faks bağlantısı olmuyor alıp gönderemiyoruz. Müşteri HİZMETLERİ SÜPER ONLİNE ile ÇALIŞMADIĞINI Türk TELEKOMA GEÇMEMİZİ SÖYLÜYOR. BÖYLE BİR SAÇMALIK VAR MI ACABA? BİZ SÜPER ONLİNE KULLANIYORUZ.

ahhh dostum ahh maalesef böyle cevaplar veriyorlar... Çok iyi biliyorum bu cevapları....

santralciniz varsa dijital santralda hat voltajlarıyla ayar yapmayı denesin...
  • Üstatlar TN-1040 orjinal tonerimi 3 kez elle doldurdum. Sonuncuda verim düştü. Ben de muadil toner aldım. Ancak hala silik basıyor. Çözüm yolu var mıdır ? Teşekkürler.

• ethemugur kullanıcısına yanıt
    laser ünitesi kirlenmiş olma ihtimali yüksek...drum ünitesi de önemli kaç kopya bastınız makine ile..
  • BROTHER HL 2040 yazıcımın drum ışığı yanınca resetleme yaptım ancak yazıcının şu anda sadece fanı sürekli çalışıyor her türlü resetlemeyi denedim olmadı. Sorun Drum toner ünitesinden mi kaynaklanıyor yoksa ana gövdedeki parçalardan mı kaynaklanıyor. Elimdeki aynı model iki yazıcı da 2 hafta arayla aynı hatayı verdi. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. değiştirmem gereken parça varsa kendim yapabilirim. yoksa yazıcıları da çöpe atacağım.
  • erdkandemir E kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun anakart arızası...çok büyük ihtimalle...genelde böyle resetleme sırasında bozulur... istanbuldaysanız denemek için verebilirim...
  • Cevap için teşekkür ederim. İstanbul dışında yaşıyorum. Bu yazıcıların anakartını değiştirmek masraflı olsa gerek. Aslında hl 2040'ın toner haznesinin büyük olması baskı adedi açısından çok avantajlı. (1 dolumda ekonomik baskıda 4200'ü geçtim) Yazıcıyı sınıfta 4-5 yıldır kullanıyordum.
  • erdkandemir E kullanıcısına yanıt
    100 tl ye gönderebilirim hangi ildesiniz...
  • Sezai GÜREL S kullanıcısına yanıt
    Hocam 6.000 civarı baskı aldım.
    hocam istanbuldaysan al cihazı gel ücretsiz bakarım...
    Çok sağolun ama Ankara'dayım. Yönlendirseniz kendim çözemez miyim acaba ?
    Hocam bu makinede bu kopyada laser kirlenme ihtimali yok...aldığınız muadil tonerden eminmisiniz...

yada daha önceki dolumlardan dolayı toner püskürtme yaptımı makine..

yada aldığınız muadil toner dolum yaptıktan sonramı böyle oldu..

makine açıkken 3 kez go tuşuna basarsanız bir sayfa basar o sayfayı bana whats up atabilirmisiniz. 0542 256 67 37
    Hocam inşallah makine başına geçebilirsem atayım. Dediğim gibi toner tozu satın almıştım. 3. dolduruşumda abartılı şekilde toz koydum. Sonra silik çıkınca muadil aldım. Çıktı değişmedi.
  • Hocam merhabalar. Bizde de HL 1111 var. İlk toner bitti doldurdum vs ama yazılarından netliği ile ilgili sorunlarım var. Biraz önce monopoly için netten bulduğum büyük boyutlu resimleri bastırıp geldim. Oradaki fontların netliği ile benim cihaz arasında dağlar kadar fark var. Tamam onlar sanayi tipi yazıcı ama siyah beyazda adam akıllı netlik beklememem mi gerekiyor acaba ? Atacağım resime zoom yapıp farka bakın. Monopoly yazan yerin altındaki Brand yazısının d harfi bende resmen görünmüyor yani :S

http://i.hizliresim.com/adWGng.jpg
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    arkadaşı ilk toner bittiğinde makineyi resetlerseniz yani toner reset yaparsanız bir o kadar daha çekim yapar...

baskı kalitesi sizin makine için 2 şey önemli (daha ilk toneri bittiği için) toner tozu kalitesi ve dolum esnasında doctor blade denen parçanın temiz olması...

baskınız kötü... İstanbul ümraniyeye yakınsanız gelin yüzyüze toner dolumunu anlatayım size..
    Malesef Ankaradayım hocam. Keşke orada olsam da gelsem yanınıza :( neyse en azından baskının kötü olduğunu doğrulamış oldum. Dediğiniz gibi keşke başa sıfırlayıp devam etseydim. İçini temizlerken bir ton Toner tozu çıkmıştı. O blade i temizledim aslında ama acep benim Toner tozu mu çok kalitesiz bir şey diye düşünmüyor değilim. Hediye diye vermişlerdi bir kutu. Bilemedim :(

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.