Şimdi Ara

BROTHER YAZICILAR HAKKINDA.. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
21
Favori
241.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

BROTHER MFC-J3720 RENKLI INKBENEFIT FOTOKOPI/TARAYICI/FAKS/WI-FI/NET/DUP A3
    yazıcı hakkında bilgisi olanlar yorum yapıp tavsiye ederlermi

Benim için önemli olan çok büyük hacimli olmayan A4 ve A3 renkli, tarayıcı özelliği de olan çift taraflı baskı alabileceğim bir ürün

Aşağıda ürünün linkleri mevcut

http://www.istanbulbilisim.com.tr/brother-mfc-j3720-inkbenefit-faxli-cok-fonks-inkjet-yazici-fiyati,118804.html
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/brother-kablosuz-a3-mfc-j3720-renkli-yazici-foto-189203407?gclid=Cj0KEQjwkqKxBRCIrK_riNm13Z8BEiQAdzdVkKunTBQt2hBq3e3MkLpZPF4OMJXcggSV0_A7IOgaAmMaAiYU8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
    http://www.bilisimport.com/urun/brother-mfc-j3720-renkli-inkbenefit-fotokopi-tarayici-faks-wi-fi-net-dup-a3-2?gclid=Cj0KEQjwkqKxBRCIrK_riNm13Z8BEiQAdzdVkGYuCtHDZV3H5YzL3gfcw5-6A4yagyWLzv2zUkbgfecaAts78P8HAQ

Teşekkür ederim

• HyperActive kullanıcısına yanıt
    brother siyah beyazda atık toner yoktur...
  • 1211 wifi modelini kaç liraya kadar alsam uygun fiyata almış olurum?
    önceki fiyatları bilmediğim için yorum yapamıyorum. şu anda 229 lira.
  • Arkadaşlar; bugün Brother HL-1111 aldım. 18 sayfa bastım sonra makinenin arka kısmına dokundum epey sıcak gibi geldi. Bu durum normal mi acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethemugur

Arkadaşlar; bugün Brother HL-1111 aldım. 18 sayfa bastım sonra makinenin arka kısmına dokundum epey sıcak gibi geldi. Bu durum normal mi acaba ???

normal orada fırın unıtesi var
  • Teşekkürler yani tüm makinelerde bu ısınma normal değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethemugur

Teşekkürler yani tüm makinelerde bu ısınma normal değil mi?

tum tonerli yazıcılarda fırın unitesi vardır. zaten cıktı aldıgınızda kağıt da sıcaktır.

toner tozunu kağıda yapısması için bu unitede eritilir.
  • Hl 1111 drum rulosu almak yeterli mi drum seti mi almak lazım?

• ?????

• 1211 modelini mobile aninda 25 tl indirim ve bkm ekspresste 30 tlye 20 tl iade kombosuyla 184 tlye satin aldim.
    http://urun.n11.com/lazer-yazici/brother-hl-1211w-lazer-yazici-kablosuz-P46887808

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bir sorunla karşılaştım brother 2040 yazıcımın toneri bitmişti bu sabah dolum yaptım 15-20 sayfa çıktı aldıktan sonra drum ışığı yandı (halbuki daha %75 durum görünüyordu) bu sabah drum resteleemsi yaptım ışık sondü 1 adet çıktı verdi yine aynısı oldu birkaç defa denedim her defasında 2. çıktıda ışık yanıyor bu arada tonerde ki ayrım ay şeklinde olan beyaz çubuğu sola çeciriyorum her çıktıda sağa geçiyor ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: askanbey

merhaba arkadaşlar bir sorunla karşılaştım brother 2040 yazıcımın toneri bitmişti bu sabah dolum yaptım 15-20 sayfa çıktı aldıktan sonra drum ışığı yandı (halbuki daha %75 durum görünüyordu) bu sabah drum resteleemsi yaptım ışık sondü 1 adet çıktı verdi yine aynısı oldu birkaç defa denedim her defasında 2. çıktıda ışık yanıyor bu arada tonerde ki ayrım ay şeklinde olan beyaz çubuğu sola çeciriyorum her çıktıda sağa geçiyor ne yapmalıyım

Corona telini ve grid perdesini temizle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayak

quote:

Orijinalden alıntı: askanbey

merhaba arkadaşlar bir sorunla karşılaştım brother 2040 yazıcımın toneri bitmişti bu sabah dolum yaptım 15-20 sayfa çıktı aldıktan sonra drum ışığı yandı (halbuki daha %75 durum görünüyordu) bu sabah drum resteleemsi yaptım ışık sondü 1 adet çıktı verdi yine aynısı oldu birkaç defa denedim her defasında 2. çıktıda ışık yanıyor bu arada tonerde ki ayrım ay şeklinde olan beyaz çubuğu sola çeciriyorum her çıktıda sağa geçiyor ne yapmalıyım

Corona telini ve grid perdesini temizle..

grid perdesi nerede acaba.
  • arkadaşlar hl 1111 modelini aldım. ama çıktı alamıyorum. kurarken nerede hata yapmış olabilirim? yazdır diyorumbilgisayar yazdırılıyor-veri yazıcıya gönderiliyor diyor ama yazıcıda hiç tepki yok. ışıklar da yeşil değil zaten kırmızı yanıp sönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttt66

arkadaşlar hl 1111 modelini aldım. ama çıktı alamıyorum. kurarken nerede hata yapmış olabilirim? yazdır diyorumbilgisayar yazdırılıyor-veri yazıcıya gönderiliyor diyor ama yazıcıda hiç tepki yok. ışıklar da yeşil değil zaten kırmızı yanıp sönüyor.

Toneri dogru taktiniz mi. Yazici uzerindeki isiklar yaniyorsa sorun yazicida. Toner ve drumi cikarip tekrar takmaya calisin. Toner ilk geldigi zaman toner rulosunu koruyan plastik bir kisim var onu cikardiniz degil mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazoz

Hl 1111 drum rulosu almak yeterli mi drum seti mi almak lazım?

Rulo almak yeterli. Rulo 20 liraydi ama ne kadar kalitelidir bilmem. Rulo degisimi ise basit.

• Brother 1211w yazicim wifi uzerinden yazdirma gerceklestiremiyor. Evdeki aga baglaniyor, status ok. Diye ornek cikti veriyor ama uygulama araciligi ile yaziciya baglanamiyorum. Yziciyi bulamiyor.

• quote:

BROTHER yazıcılar hakkında sormak istediğiniz aklınıza takılan sorularınızı cevaplayabilirim..

önceki yazıcım hp p1505 idi, bu toneri aldım ama henüz bir dolum yapmışken yazıcı ömrünü tamamladı (8 sene olmuş ( servise gönderdim kart yanmış ) )

bununla brother hl-1211w kablosuz yazıcımın tonerini doldurabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibokozan -- 14 Aralık 2015; 22:08:08 >
  • Mondscheir66 teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibokozan

quote:

BROTHER yazıcılar hakkında sormak istediğiniz aklınıza takılan sorularınızı cevaplayabilirim..

önceki yazıcım hp p1505 idi, bu toneri aldım ama henüz bir dolum yapmışken yazıcı ömrünü tamamladı (8 sene olmuş ( servise gönderdim kart yanmış ) )

bununla brother hl-1211w kablosuz yazıcımın tonerini doldurabilir miyim?

evet dolumu cok basit birkaç dakşka içinde yapılabiliyor.

Dikkat edin hp ile btother biri ile uyumlu olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 20 Aralık 2015; 17:14:10 >

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.