Şimdi Ara

BROTHER YAZICILAR HAKKINDA.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
21
Favori
241.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ZEYNEL ABİDİN

MERHABA

BROTHER HL-2040 YAZICININ TONER LAMBASINI SÖNDÜREBİLİRMİYİZ
    TONER MODELİ TN-2025 TONER DOLU YALNIZ LAMBA YANDIĞI İÇİN ÇIKTI VERMİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
    TEŞEKKÜRLER

Uyarı lambası drum ünitesi içinmi yoksa toner bittiği içinmi yanıyor. Eğer toner bitti uyarısı ise dolum esnasında restleme yapılabiliyor ve uyarı ortadan kalkıyor. Ama drum ünitesi için yanıyorsa orj. bir drum ünitesi satın alman gerekebilir.
  • öncelikle geç cevap verdigim icin sizlerden ozur diliyorum..
    7420 icin... baslat tum programlardan brother reciving fax sec sag altta yesil yuvarlak icersinde faks belirecek o zaman yapmıs olursun..
  • HL 2040 toner resetleme toner kartusunu eline al sol tarafında yarım ay seklinde beyaz bi plastik goreceksin onu yukarı kaldır ( dikkat et serttir ) toneri drum unitesine tak ve makinana tak makinan resetlenmis olacaktır..
  • MERHABA
    VERMİŞ OLDUĞUN BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .FORUM A GİRMEDE SORN YAŞIYORDUM O YÜZDEN BİRAZ GEÇ OLDU.KUSURA BAKMA

HL-2040 YAZICININ ÇIKMA(HURDA) DRAM ÜNİTESİNİ TEMİN EDEBİLİRMİYİZ.SADECE CORANA WİRE (KORANA TELİ) SAĞLAM OLSUN YETER.
    TEŞEKKÜRLER
  • brother fax 2850 nin drum nasıl resetlenir
  • mfc-5440 yazıcımız var.. pc fax fonksiyonunu gayet memnunuz yalnız ciddi tek sıkıntımız var..oda rapoları illa çıktıyla bildirmesi...
    muhtemel basit bi software le çözülebilir kannatindeyim...türkiyedeki servis bu işin şimdilik btother tarafından bi çözümü olmadığını söylemekte....
    bu işi çözebilecek yazılım yada firmware varmıdır...
    bir ara hp nin baz modellerinin yazılımının bu cihazlarala uyumlu olduğunu duymuştum...
    şimdidien ilginiz için teşekkurler..
  • hocam, ben mfc 215c modelini almayı dusunuyorum..aynısından kardesimde de var cok memnun..fiyatı da 135 civarında..bu modelde elle dolumu ustundeki deliktenmi yapıyoruz yoksa biyerınden delerek mi yapıyoruz?kardesim delerek yapmısta ben de alıcam tam ogrenmek istedim..saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEYNEL ABİDİN

MERHABA
    VERMİŞ OLDUĞUN BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .FORUM A GİRMEDE SORN YAŞIYORDUM O YÜZDEN BİRAZ GEÇ OLDU.KUSURA BAKMA

HL-2040 YAZICININ ÇIKMA(HURDA) DRAM ÜNİTESİNİ TEMİN EDEBİLİRMİYİZ.SADECE CORANA WİRE (KORANA TELİ) SAĞLAM OLSUN YETER.
    TEŞEKKÜRLER

piyasada ki altın korona tellerini takabilirsin.. yada illa orjinal olsun diyorsan msg at sana üst bölümünü komple verebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayak -- 28 Kasım 2007; 23:32:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: perfectboy

brother fax 2850 nin drum nasıl resetlenir

yeni drum ünitesinin içinden şeffaf bir plastik çıkıyor onunla resetleme yapılıyor elinizde yoksa sana verebilirim ücretsiz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: El_domingo

mfc-5440 yazıcımız var.. pc fax fonksiyonunu gayet memnunuz yalnız ciddi tek sıkıntımız var..oda rapoları illa çıktıyla bildirmesi...
    muhtemel basit bi software le çözülebilir kannatindeyim...türkiyedeki servis bu işin şimdilik btother tarafından bi çözümü olmadığını söylemekte....
    bu işi çözebilecek yazılım yada firmware varmıdır...
    bir ara hp nin baz modellerinin yazılımının bu cihazlarala uyumlu olduğunu duymuştum...
    şimdidien ilginiz için teşekkurler..

geçen sene maintantence kodlarında buna bnezer bi şey görmüştüm bana bi müsade et buna bakayım burdan sana cevap veririm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ddgs06

hocam, ben mfc 215c modelini almayı dusunuyorum..aynısından kardesimde de var cok memnun..fiyatı da 135 civarında..bu modelde elle dolumu ustundeki deliktenmi yapıyoruz yoksa biyerınden delerek mi yapıyoruz?kardesim delerek yapmısta ben de alıcam tam ogrenmek istedim..saygılar..

dolumda hangi mürekkebi kullanıyorsun önemli!!! kartuşun en üstünden küçük bir delik açabilirsin sonra orayı sıkıca bantlarsan sorun olmaz.. yalnız BEN BURDA SENİN YAPACAĞIN KARTUŞ DOLUMUNA VE OLASI MAKİNA HASARINDA SORUMLULUK KABUL ETMEM bilgin olsun..
  • ben de hp mürekkep var..sen daha bir mürekkep önerebilrisen küçük yazılarda dagılma yapmayan cok iyi olur..ben yeni aldım yazıcıyı ona gore alıp bi kenara koyucam..
    quote:

Orjinalden alıntı: Ayak

quote:

Orjinalden alıntı: ddgs06

hocam, ben mfc 215c modelini almayı dusunuyorum..aynısından kardesimde de var cok memnun..fiyatı da 135 civarında..bu modelde elle dolumu ustundeki deliktenmi yapıyoruz yoksa biyerınden delerek mi yapıyoruz?kardesim delerek yapmısta ben de alıcam tam ogrenmek istedim..saygılar..

dolumda hangi mürekkebi kullanıyorsun önemli!!! kartuşun en üstünden küçük bir delik açabilirsin sonra orayı sıkıca bantlarsan sorun olmaz.. yalnız BEN BURDA SENİN YAPACAĞIN KARTUŞ DOLUMUNA VE OLASI MAKİNA HASARINDA SORUMLULUK KABUL ETMEM bilgin olsun..

• HL-2040 DRAM ÜNİTESİNİ SIFIR ALMADAN HALLETMENİN BİR YOLU YOK MU ÜNİTENİN SIFIRI ÇOK PAHALI
    BUNUNDA RESETLEMESİ OLSA FENA OLMAZDI
  • Zeynel abidin istersen sana korona telini verebilirim. resetlemeyle senin korona sorunun farklı? konuları karıştırma..
  • hocam unuttun galiba bizi...
  • SEN BANA DR-2025 İN ÜST KISMINI GÖNDEREBİLİRMİSİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: El_domingo

hocam unuttun galiba bizi...

MALESEF senin sorununa çözüm yok dostum. seni umutlandırmış olabilirim kusura bakma bunun için..
  • ustad ilgin için sağol ...
    bende bu sorunu aşmaya çalışıyorum aklıma gelen mfc-5440 fax modem kartmış gibi tanıtmak...
    acaba mumkunmu?
  • AYAK

SANA ÖZEL MESAJ ATTIM BAKMIYORMUSUN

HL-5040 yazıcının fırın ünitesinindeki lambanın geçtiği merdanenin iki yan tarafındaki siyak yüzüklerden lazım.Temin edebilirmisin.Ayrıca lamba çalışmıyor zannedersem sigortadan kaynaklanıyor.Bu konudada yardımcı olabilirmisin?Birde attığım özel mesajı oku.
    cevab bekliyorum .Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEYNEL ABİDİN -- 23 Aralık 2007; 15:26:51 >
  • HERKEZE MERHABA BENDE DCP-110C YAZICI VAR KARTUŞLARINI KENDİM DOLDURUYORDUM ARKADAŞIMIM YAZICISI BOZULUNCA ONUN SARI MÜREKKEBİNİ KENDİ KARTUŞUMA DOLDUDUM İLERİ BİR TARİHTE MÜREKKEP BİTMEDEN ARTIK SARI YAZMAZ OLDU HERŞEY NORMAL CALIŞIYOR SARI HARİÇ NE YAPABİLİRİM. TEŞEKKÜR EDERİM
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.