Şimdi Ara

broadway ile spring farkı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
25.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bizdede var renault 9 spring 95 model ama nedense fiyatı çok düşük normal broadwayların 91 modeli bile bizimkinden pahalı broadway ile bizimkinin arasındaki fark E.cam ateşleme sistemi değişik bizim springede elektrikli cam ve ateşleme sistemi yapabilirmiyiz yardımınız için teşekkürler

broadway ile spring  farkı

• + renkli cam
  • gerçekten varmı renkli cam broadwaylarda olsun springe onuda yaptırırız
  • motor farkıda var galiba birisi 1.4 diğeri 1.6 yanılmıyorsam.
  • arkadaşlar olabilir ama biz elektrikli cam yaptıramazmıyız springe??
  • broadway de çelik jantta var hocam doğan görünümlü şahin gibi broadway görünümlü spring mi yapacaksın?yasalara göre yasak birşey aracın orjinalliğiyle oynamak ama bizim milletimiz takmıyor
  • ben yapamak istemiyorumki sadece elktrikli cam yaptırabilirmiyiz diye sordum bencede güzel şey değil arabanın orjinaliyle oynamak
  • 95 spring'ler zaten fabrika çıkışı elektronik ateşleme ve çift boğaz karbüratörlü broadway motoru vardır.Opsiyonel olarak renkli cam, merkezi kilit, elektrikli ön camlar sunulmuştu. Bunların hepsi yapılır zaten ön hazırlığı da mevcuttur. İlk kasa broadway lerin çelik jantlarından da takılınca aynısı olur ama bence bu kadar masrafa değmez.
  • haklısın kardeş zaten satıp Renault R9 Broadway RN almayı düşünüyoruz bildiğiniz ucuz ve temiz takasyapan varsa söyleyin hocam
  • turkiyeye gelen ilk araclar daha iyi oluyor sanirim.

daha once baska yerlerde de yazdim, 85 model R9 vardi, elektrikli oncamlar, ön koltuk kafaliklarinin icinin dolu olmasi vs. standartti mesela. sonra spring cikardilar bunlari eksilterek.

broadwayler hosuma giderdi. kapi ici dosemeleri bile vardi belli bir yildan sonra uretilenlerde.

dedigin aksesuarlari bir sanayi sitesinde konuyla ilgili iyi bir ustaya yaptirabilirsin oldukca ucuza.
  • hocam ne kadara yaptırırız haber verirsen sevinirim birde hangi sanayiciye yaptırabiliriz selamlar
  • 3 sene önce 93 Broadwayim vardı..Aracı eniştem sıfır aldı zamanında 2000 yılında ben satın aldım 2005 te de yine bir akrabaya sattım..Sanırım yeryüzünde o araç kadar temiz ve orinal bir tane daha yoktur..Hangi usta görürse görsün ağzı açık kalıyordu..Her altı ayda Mais te servise girerdi..Sonuç olarak ben o aracı kullanırken etrafımda gördüğüm Springler bana teneke yığını gibi gelirdi..Boşver masraf yapmayıda piyasada iyice bir araştırma yap ve benim sattığım araç gibi bir araç bulmaya bak..5 sene kullandım saat gibi araba sadece 1 kere hararet yaptı o da fan açmadığı için bir seferde çalışmadı o da aldığım benzinden su çıktığı için..Kesinlikle satınca aklın Kuş serisine kaymasın ne çekişi tatmin eder ne yakıtı..
  • sağol kardeş de broadwayı kaça sattın ?? benimkini kaça satabilirim iyi bir fiyata elden çıkarabilir miyim yani 95 model
  • Faruk 17 sana spring sorusunda cevap yazdım. Burada tekrar yazıyorum...Beş kuruş masraf yapmadan kaça giderse sat...Sokaga dökecek paran varsa süsle dur...Kimse o süslere para vermiyor. Bunu sat, ne istiyorsan alıp onu istedigin gibi yaptır 5 yıl kullan...Satılacak arabaya masraf gereksiz......Karar ve para senin...Saygılarımla.
  • www.renault9.net
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.