Şimdi Ara

Brezilya Sambacıları | 2022 Qatar | Şanpiyon belli 2. kim? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
1
Favori
18.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmen rezil Japon hakem ve Neymar'ın şansa bala attığı teyyare golle Hırvatları yendiler.
    Brezilya 90 lardan beridir yakın tarihin en vasat Brezilya sı.
    koskoca Brezilya nın forveti yok, Fred nedir ya, nerde Romariolar, Ronaldo R9 lar nerde bu kazmalar.
    Hulk filan nedir tam bir şişirme, Neymar takım oyununda asla top class topçular gibi olamaz.
    berbat pas seçimlerinde görebilirsiniz bunu.
    Oscar çok faydalı, Willian fena değil, 2013-14 ün tartışmasız en iyi sol defansı Filipe Kadroda yok, moura yok, bir sürü saçmalık.
    kısacası ev sahibi poh pou ve hakem kayırmaları olmazsa bi halt olmaz Brezilya'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 15 Haziran 2014; 4:12:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Brezilya'nın işi çok zor. Çok güçlü Almanya, Hollanda, İtalya gibi takımlar var. İspanya'yı yenerler pas oyununu açarlar da savunma yapan takımlara karşı orta üçlü değişmezse işleri çok zor. Gustavo-Oscar-Paulinho yerine Fernandinho-Ramires-Paulinho. Neymarı sahte 9'u çekip bir kanat Oscar diğeri Willian-Hulk değişmeli. İleri üçlü Fred'siz Oscar- Neymar-Willian(Hulk) şeklinde olursa bence uçar ama takım bu haliyle futbolun gerçekleriyle örtüşmüyor. Orta saha en büyük sorun ki kenarda o kadar iyi isimler varken anlamak zor. Brezilyalılar göze hoş gelen futbolu kupaya tercih edeceklerse bilemem ama kupa dışında kendilerini başarılı sayacaklarını hiç zannetmiyorum.

çok güzel yorum, tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

resmen rezil Japon hakem ve Neymar'ın şansa bala attığı teyyare golle Hırvatları yendiler.
    koskoca Brezilya nın forveti yok, Fred nedir ya, nerde Romariolar, Ronaldo R9 lar nerde bu kazmalar.
    Hulk filan nedir tam bir şişirme, Neymar takım oyununda asla top class topçular gibi olamaz.
    Oscar çok faydalı, Willian fena değil, 2013-14 ün tartışmasız en iyi sol defansı Filipe Kadroda yok, moura yok, bir sürü saçmalık.
    kısacası ev sahibi poh pou ve hakem kayırmaları olmazsa bi halt olmaz Brezilya'dan.

Haklısınız eski Brezilya yok ama daha ilk mac. Acilis macinda oyuncular heycanli evsahibi olmanin verdigi büyük yük var. Ayrıca Neymar ın şutu ve golüne şansa bala demişsiniz. Gayet çokta güzel goldu

• konuyu canlandıralım beyler diğer takımların hepsi fos. Brezilyamız Allahın izniyle kupayı alacak
  • spiker- dünyanın en iyi takımı olmak nasıl bir duygu
    diğer takımlar- bilmem brezilyaya sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

resmen rezil Japon hakem ve Neymar'ın şansa bala attığı teyyare golle Hırvatları yendiler.

Haklısınız eski Brezilya yok ama daha ilk mac. Acilis macinda oyuncular heycanli evsahibi olmanin verdigi büyük yük var. Ayrıca Neymar ın şutu ve golüne şansa bala demişsiniz. Gayet çokta güzel goldu

Kaleci çok ağır kaldı, o golü Fifa da yese kaleciye küfredilir.

Ama işi kötü Brezilyanın

• quote:

quote:

quote:

Kaleci çok ağır kaldı, o golü Fifa da yese kaleciye küfredilir.

Ama işi kötü Brezilyanın

2 ve 3. grup maclarıda gecsin iyice tahmin yapılır. Kaleci zaten eski Julio Cesar değil . Kaldı ki İspanya da ki Casillas ı da gördük yerlerde süründü

• MAÇIMIZI CÜNEYT ÇAKIR YÖNETECEK
  • Hepsi fıss ya, yarın almanya, portekiz kapışmalı geçer izlenebilesi var yani..
  • quote:

MAÇIMIZI CÜNEYT ÇAKIR YÖNETECEK

Hayır ya.
  • quote:

Cüneyt Çakır olmayaydı iyiydi

• quote:

Foruma girip bunu diyecektim ben de hem mentionlamışsınız hem de yazacağım şeyi yazmışsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

quote:

Foruma girip bunu diyecektim ben de hem mentionlamışsınız hem de yazacağım şeyi yazmışsınız.

Arjantin hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? bence ilk yarı itibariyle çok silik bir takım golü attı geriye yaslandı. çeyrek finali bile göremezler diyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

quote:

Arjantin hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? bence ilk yarı itibariyle çok silik bir takım golü attı geriye yaslandı. çeyrek finali bile göremezler diyorum

Şansa atılan golden sonra geri çekildiler. Gruptan çıkarlar sonra haşlarlar bunları böyle devam ederlerse. Higuain girdi bakalım 2. yarı daha zevkli bir maç görürüz umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Brezilya gruptan çıkar sonra ispanya eler demedi demeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 16 Haziran 2014; 8:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Brezilya gruptan çıkar sonra ispanya eler demedi demeyin

Biraz zorlu gecer mac ama ispanya bu futboluyla rahat eleriz gibime geliyor

• Beyler biz bu portekizdir arjantindir falan eler geçeriz kupa bizim sıkıntı yok. Almanya tek engel bence
  • Almanya sağlam bide Hollanda. Diğerlerini yener Brezilya

• brezilya almanyaya dış faktörler olmazsa şut dahi çekemez biraz futbol bilgisi olan herkes bugünden sonra anlamalı bunu ama dış faktörler olursa bir 2002 dünya kupası daha olabilir
  • Beyler DeFacto ya Brezilya lisansli ürünleri gelmiş on numara t shirt ler var ben almaya gidiyorum şu ikisini çok beğendim

Brezilya Sambacıları | 2022 Qatar | Şanpiyon belli 2. kim?
    Brezilya Sambacıları | 2022 Qatar | Şanpiyon belli 2. kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_emir07 -- 17 Haziran 2014; 10:51:39 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.