Şimdi Ara

Brennenstuhl RCS1000 Comfort 3'Lü Uzaktan Kumandalı Priz Set (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
3.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkesw selam. Modemim 2 fişle çalışıyor. O 2 fişde tek bir fişe baglaniyor. Bunlarin hepsi mutfak aspiratörümün üzerinde. Geceleri kapatmak için sandalyeyle çıkmam lazım. Bu zor oluyor. Hem hesaplı hem güvenli bir yöntem arıyorum. Lutfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

Herkesw selam. Modemim 2 fişle çalışıyor. O 2 fişde tek bir fişe baglaniyor. Bunlarin hepsi mutfak aspiratörümün üzerinde. Geceleri kapatmak için sandalyeyle çıkmam lazım. Bu zor oluyor. Hem hesaplı hem güvenli bir yöntem arıyorum. Lutfen yardım edin

Bir tane zaman saati bağla otomatik açılıp kapansın

Örnek:

urun.n11.com
    MEKANİK ZAMAN SAATİ FİŞLİ HELİOS Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/zamanlayicilar/mekanik-zaman-saati-fisli-helios-P472990988

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• qtenplus kullanıcısına yanıt
    Hocam bir tane anahtarli 3 lu ya da daha fazla giriside olursa sorun olmaz, priz tavsiyeniz var mi ? Parmak ucunda boyum biraz oraya yetiyor. Anahtarina dokunup acip kapatsam mantikli mi ? Dediginizi alsam bile orada gene 1 priz var hocam benim 3 tane fiş takmam lazim. Çoklu prizler sanirim cogu kalitesiz internette hangisini alacagimi sasirdim. F/p orani iyi bir sey var mi tavsiyeniz. 3 fişin 2 si modem fişi biri aspiratör fişi düz şekilde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.