Şimdi Ara

Breaking Bad izlemeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baya popüler olduğundan spoiler yemiştim önceden.
    Başrolün karısı kaşarmış ve sanırım sonunda başrol ölüyormuş.

Better Call Saul bitirdim. Beğendim.

5 sezon da fazla gibi ya. BCS'u alanım hukuk olduğundan izledim biraz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 2 Şubat 2018; 0:29:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yine de çıkış tarihlerine göre izlemek daha uygun olurdu.

bb'de izlediğin karakterlerin sürpriz bir şekilde karşına çıkması , vay be demen ,duygulanman eskiyi hatırlaman çok ayrı olaylardı.

Ayrıca saul'un bb'de nasıl bir tip olduğunu bildiğin için bcs'de onu öyle izlemek insana baya şeyi sorgulatıyor.Sen neymişsin nasıl bu hale geldin vs. diye.

ayrıca bb'ye olan çoğu göndermeyi de anlamıyorsunuzdur.

• Zaten dizinin konusunda adamın akciğer kanseri olduğu yazıyor ve insan sonunu bilmeden izlese bile kurtulamayıp öleceğini düşünüp tahmin ediyor nasıl öldüğü hakkında spoiler yemediysen çok takılma bence.

Skyler White ,Walter White'nin karısı diziler arasında en sinir olunan karakterlerden birisi.İzlerken kadını ellerinle boğmak isteyebilirsin ondan spoiler alsan kaç yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somurtkansirin -- 2 Şubat 2018; 15:11:45 >
  • Eğer hala izlemediysen çok şey kaybetmişsindir bence
  • Nasıl öldüğünü bilmiyorum hocam.

• İzle güzel dizi ilk sezonlar hafiften sıkabilir ama 4.sezona falan geldiğinde arkana baktığında nerden nereye geldik diyeceğine garanti veririm
  • Zorlaya zorlaya 2.sezon 5.bölüme geldim şimdiye kadar keyif alamadım ama devam edicem 2 3 gün sonra

• keşke bcs'den önce bb izleseydiniz
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bcs, bb'den öncesini anlatmıyor mu? Bence çok doğru bir şey yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Bcs, bb'den öncesini anlatmıyor mu? Bence çok doğru bir şey yaptım.

yine de çıkış tarihlerine göre izlemek daha uygun olurdu.

bb'de izlediğin karakterlerin sürpriz bir şekilde karşına çıkması , vay be demen ,duygulanman eskiyi hatırlaman çok ayrı olaylardı.

Ayrıca saul'un bb'de nasıl bir tip olduğunu bildiğin için bcs'de onu öyle izlemek insana baya şeyi sorgulatıyor.Sen neymişsin nasıl bu hale geldin vs. diye.

ayrıca bb'ye olan çoğu göndermeyi de anlamıyorsunuzdur.
  • Yukarıdaki arkadaş güzel açıklamış. Kesinlikle önce Breaking Bad'i izlemelisin
  • Bence derhal BrBa izle ve BCS a öyle devam et

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklemen hata dostum. Efsanedir.
  • İzlemelisin.net

• Bu diziyi Prison Break ile kıyaslayan bir sürü tip vardı özellikle Prison Break 5.sezon çıkmamışken o eski büyük final sezonunun (4.sezon) yorumlarında ne eleştiriler ne övgüler... 4 haftada Prison Break'i iki defa bitirdim. 4 aydır Breaking Bad'i bitiremedim. Şuan 5.sezon 10.bölümdeyim. 5-6 gündür izlemiyorum, izleyesim yok. Dizi normal, hiçbir artı yönü yok kendini izlettiriyor ama hepsi bu. Bu arada son sezonmuş son 6 bölüm kaldı. Valla sırf izledim demek için izliyorum ne yalan söyliyim. Drama-Suç'ta Prison Break'in eline su dökemez hiçbir dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hqlo02

Bu diziyi Prison Break ile kıyaslayan bir sürü tip vardı özellikle Prison Break 5.sezon çıkmamışken o eski büyük final sezonunun (4.sezon) yorumlarında ne eleştiriler ne övgüler... 4 haftada Prison Break'i iki defa bitirdim. 4 aydır Breaking Bad'i bitiremedim. Şuan 5.sezon 10.bölümdeyim. 5-6 gündür izlemiyorum, izleyesim yok. Dizi normal, hiçbir artı yönü yok kendini izlettiriyor ama hepsi bu. Bu arada son sezonmuş son 6 bölüm kaldı. Valla sırf izledim demek için izliyorum ne yalan söyliyim. Drama-Suç'ta Prison Break'in eline su dökemez hiçbir dizi.

Breaking Bad izlemeli miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pijamalı Ninja

Bu diziyi Prison Break ile kıyaslayan bir sürü tip vardı özellikle Prison Break 5.sezon çıkmamışken o eski büyük final sezonunun (4.sezon) yorumlarında ne eleştiriler ne övgüler... 4 haftada Prison Break'i iki defa bitirdim. 4 aydır Breaking Bad'i bitiremedim. Şuan 5.sezon 10.bölümdeyim. 5-6 gündür izlemiyorum, izleyesim yok. Dizi normal, hiçbir artı yönü yok kendini izlettiriyor ama hepsi bu. Bu arada son sezonmuş son 6 bölüm kaldı. Valla sırf izledim demek için izliyorum ne yalan söyliyim. Drama-Suç'ta Prison Break'in eline su dökemez hiçbir dizi.
    Bence prison break ilk sezonu dışında vasat altı bi dizi.

Breaking Bad ise her bölümüyle Walter'daki değişimi daha güzel aktardığından tarihteki en iyi dizi olabilir. Tamam ilk 3 sezon çok yavaş ama kesinlikle boş değil.

Prison Break ise özellikle 3.sezon ile birlikte uzatmak için uzatılmış bi dizi gibi.

• İzlemediysen sherlock İzle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.