Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.235
Cevap
27
Favori
309.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai Tucson Turbo GDI BRC LDI MONTAJI (ÇORUM/TÜRKİYE/ÖZENÇLER)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

Hyundai Tucson Turbo GDI BRC LDI MONTAJI (ÇORUM/TÜRKİYE/ÖZENÇLER)

ustam ocak ayınıda yarılamak üzereyiz tsi motorlar için halen haber yok mu?

• dr_enver D kullanıcısına yanıt
    tsi için brc ldi gelse neler olcak merak ediyorum 10bin tl ye gelmese bari hangi tsi lara gelcek oda merak lpg tankları nasıl olucak tsi araç o kadar çokki hayırlısı bakalım iyi haberler duymak istiyoruz :)
  • ÖZENÇLER 2015'te DE TÜRKİYE İKİNCİSİ.

Özençler bu yıl da Türkiye ikincisi. Firmamız Türkiye genelinde yaklaşık 250 BRC bayisi arasında bu yıl da en çok BRC -GFI montajı yapan 2A Mühendislik servisi oldu.
    Bu haklı gururu ve mutluluğu bizi bu ödüle layık gören tüm müşterilerimize armağan ediyoruz

• EVET BRC LDİ Lİ ARAÇ İLE 90 000 KM YAPTIM. 85 000 KM OLUNCA ARAÇTA ROLANTİ DENGESİZLİĞİ VE STOP ETME BAŞLADI. ÖNCE SAKARYA YEŞİLYURT OTOMOTİVE GİTTİM, SİSTEMDE SORUN YOK DENİLDİ. KİA SANDIKÇILARA GİTTİM " SİBOP SIKIŞMASI DENİLEN ARIZA MEYDANA GELMİŞ- LPG DEN KAYNAKLI DİYE YAZDILAR. 850 TL MASRAF ÇIKTI, ÖDEDİM. ARAÇTA OLUŞAN BU ARIZA KİA GARANTİSİ DIŞINDA OLDUĞUNDAN BRC 2A MÜHENDİSLİĞİ ARADIM, ARAÇTAKİ KİT 2013 YILINDA TAKILMIŞTI ANCAK FATURA 2014 YILINDA KESİLMİŞTİ. KİT TAKILDIĞI ZAMAN GARANTİ BAŞLAMIŞ VE 2015 İN EYLÜL AYINDA BİTMİŞ. AMA BEN 2013-2014 EYLÜL ARASI KAYITSIZ ŞEKİLDE KULLANDIM, VE 2 YIL GARANTİ VAR O NEDENLE BİZ GARANTİDEN YARDIMCI OLAMAYIZ DEDİLER. 85 BİN KM Yİ 2 YILDA YAPACAK KİŞİ VAR MI BİLMİYORUM. AMA ŞUNU SÖYLEMEM LAZIM KİTİN KALİTESİNE TÜRKİYE BRC ULAŞAMAMIŞTIR. AVUKATIMA EVRAKLARI VERDİM, GELİŞMELERDEN HABERİNİZ OLACAK.
  • Ben bu tsi ile ilgili olarak ankarada brc yi aradım tsi ile ilgili çalışma yok dedi onlarda yüksek basınç pompası arızası oluyor o sorun çözülemiyor dedi bu nedir şimdi tsi bekliyor herkes ya adamın haberi yok ya da biz yanlış biliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İX-35 artık BRC li

• uakoc kullanıcısına yanıt
    forumdaki brc bayilerinni bir açıklama yapmaması çok ilginç üstüne başka paylaşımlar yapılıyor
  • osman78 O kullanıcısına yanıt
    Bu işler böyledir bizde. Satana kadar sorunsuz derler sattıktan sonrada senin yanlışın var bilmem kaç arabaya taktık sende çıktı tek sorun vs. drler. Bir bakmışsın artık sen suçlanırsın kendi kendine bu güzel insanların kalbini kırdım diye. Ama bu dünyanın öbür dünyası olduğu bu dünyada hiçbirimizin aklına gelmez. Bunu okurken bile bizleri küçümserler kıl müşteri veya sahtekar müşteri olarak sokurdanırlar.
  • Arakadaşlar Merhaba ;

Öncelikle araçta bu tip bir problem yaşandığı için üzgünüz , geçmiş olsun. Lakin karşılıklı bir tartışmaya girme niyetimiz olmadan şunu belirtmek isterim. Ürünün garantisi montaj günü aracın plaka , şase ve ruhsat sahibi ad soyad başlığı altında açılan dosya ile MONTAJ GÜNÜ başlar. Garanti süresi 2 YIL YA DA 100.000 KM'dir. Projelendirme için faturanın daha sonra kesilmesi garanti sürecini bağlamaz. İlgili aracın garantisi bitmiş ve firmanın sorumluluğu 2 YIL YA DA 100.000 KM'dir. Garanti süreci bitmiş aracın sorumluluğunu hangi sektörde ilgili firmaya yükleyebilirsiniz.
    Sonuç olarak sorumluluğumuz satana kadar değil yasal garanti süresi bitene kadardır. Durum yargıya iletildiği için bundan sonraki süreç montajı yapan firma ve araç sahibi arasındadır.Konu hakkında düşüncemiz bu şekildedir.
  • Öncelikle sorun yaşayana geçmiş olsun.

** Malını övmeyen satıcı var mı? Satıcı şişirmeden, %x yakıtta kar oranı ile, şu kadar kmde sistem kendini amorti ediyor demeli. yani %40 kar yapan bir sisteme %50 kardan hesap yapmamalı. Kullanıcıda kaç km sonra asıl kara geçeceğini bilmeli. Sistem öyleymiş böyleymiş bilsek te bilmesek te müdahalesini servisinde yaptıracağız.
    *** Benim bu kite yanaşmamı sağlayacak şeyler şunlardır, t-gdi montajı yapan kişilerin paylaşımları. bu işin en net sonuçlarını kullanıcılardan alabiliriz. dolayısıyla taktıran kişilerin internetle haşır neşir olmaları gerekir, diğerlerini de bilgilendirmeleri gerekir. şu zamanada taktırdım şu kadar km yaptım, şu kadar lt lpg aldım gibi.. sorunlarından ve iyi yönlerinden bahsetmeli.
    bu konuda hem kendi reklamlarınıda yapacaklarından dolayı montajı yapılan kişilerin dönemsel bilgilerini paylaşmalı yada kişileri bu platformlarda paylaşım yapmaya yöneltmelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayme

Öncelikle sorun yaşayana geçmiş olsun.

** Malını övmeyen satıcı var mı? Satıcı şişirmeden, %x yakıtta kar oranı ile, şu kadar kmde sistem kendini amorti ediyor demeli. yani %40 kar yapan bir sisteme %50 kardan hesap yapmamalı. Kullanıcıda kaç km sonra asıl kara geçeceğini bilmeli. Sistem öyleymiş böyleymiş bilsek te bilmesek te müdahalesini servisinde yaptıracağız.
    *** Benim bu kite yanaşmamı sağlayacak şeyler şunlardır, t-gdi montajı yapan kişilerin paylaşımları. bu işin en net sonuçlarını kullanıcılardan alabiliriz. dolayısıyla taktıran kişilerin internetle haşır neşir olmaları gerekir, diğerlerini de bilgilendirmeleri gerekir. şu zamanada taktırdım şu kadar km yaptım, şu kadar lt lpg aldım gibi.. sorunlarından ve iyi yönlerinden bahsetmeli.
    bu konuda hem kendi reklamlarınıda yapacaklarından dolayı montajı yapılan kişilerin dönemsel bilgilerini paylaşmalı yada kişileri bu platformlarda paylaşım yapmaya yöneltmelidir.

+1

• KIA SPORTAGE araçların Avrupa'da 0 km'de fabrikasyon BRC LDI Montaj Videosu.

• Her nekadar da gdi icin calissaniz da bir lpdi sistem degilsiniz ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamun aleykün 2015 opel astra j kasa sedan 1.6 edition model aracıma sıralı sistem otogaz taktırmak istiyorum. sizce en uygun brc ürünü hangisidir yani hangisini tavsiye edersiniz... fiyatı ne kadar ? ayrıca aracım 2 yıl garantili otogaz sıralı sitem taktırırsam garantim devam eder mi ? cevaplar için şimdiden tşkler...
  • Son verilerim. Lpg : 1.97 Ortalama tüketim 22 krş.
  • 5 senede TSI için bir gelişme yok bundan sonrada olmaz. icom kitleri incelemek lazım.
  • BRC diğer firmalara benzemez deniliyor fakat kasım-aralık gibi çıkması beklenen kitin hala çıkmaması ve sürücülerin ne zaman çıkacak diye sormasına rağmen ilgili kişilerin soruları görmezden gelip durmadan Hyundai araçlarına atkılan kitleri paylaşması çok takdire şayan bir davranış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

5 senede TSI için bir gelişme yok bundan sonrada olmaz. icom kitleri incelemek lazım.

Diğer markalarda motor numarasına göre üretilip, bahsettiğiniz markada sıralı sistem gibi tek ürünün tüm serilere takılması enteresan. Aslında belki de diğerleri enteresan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman78

EVET BRC LDİ Lİ ARAÇ İLE 90 000 KM YAPTIM. 85 000 KM OLUNCA ARAÇTA ROLANTİ DENGESİZLİĞİ VE STOP ETME BAŞLADI. ÖNCE SAKARYA YEŞİLYURT OTOMOTİVE GİTTİM, SİSTEMDE SORUN YOK DENİLDİ. KİA SANDIKÇILARA GİTTİM " SİBOP SIKIŞMASI DENİLEN ARIZA MEYDANA GELMİŞ- LPG DEN KAYNAKLI DİYE YAZDILAR. 850 TL MASRAF ÇIKTI, ÖDEDİM. ARAÇTA OLUŞAN BU ARIZA KİA GARANTİSİ DIŞINDA OLDUĞUNDAN BRC 2A MÜHENDİSLİĞİ ARADIM, ARAÇTAKİ KİT 2013 YILINDA TAKILMIŞTI ANCAK FATURA 2014 YILINDA KESİLMİŞTİ. KİT TAKILDIĞI ZAMAN GARANTİ BAŞLAMIŞ VE 2015 İN EYLÜL AYINDA BİTMİŞ. AMA BEN 2013-2014 EYLÜL ARASI KAYITSIZ ŞEKİLDE KULLANDIM, VE 2 YIL GARANTİ VAR O NEDENLE BİZ GARANTİDEN YARDIMCI OLAMAYIZ DEDİLER. 85 BİN KM Yİ 2 YILDA YAPACAK KİŞİ VAR MI BİLMİYORUM. AMA ŞUNU SÖYLEMEM LAZIM KİTİN KALİTESİNE TÜRKİYE BRC ULAŞAMAMIŞTIR. AVUKATIMA EVRAKLARI VERDİM, GELİŞMELERDEN HABERİNİZ OLACAK.

3 ay olmuş, yok mu bir gelişme kardeşim. Lafı ortaya atıp gitmeyin, arkasını getirin, bilgi verin ki biz de bilelim.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.