Şimdi Ara

★★★Brave Browser - Ana Konu/Kullanıcılar Kulübü★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
16
Favori
32.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefona veya pc ye format atacaksak hesaba yatmayan tarayıcıdaki batları yedeklemenin bir yolu yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bikaç saattir kullanıyorum fena gelmedi hızı tepkimesi vs. bu nalet mining falan yapmaz dimi kafayı coinle moinle bozmuş bi tarayıcı sonuçta?

• dogefather kullanıcısına yanıt

Kısıtlanma sebebi ne hocam?

Bizimde başımıza gelmesin.

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt

Madencilik yapmıyor. Konunun ilk mesajında tarayıcı hakkında kısa bilgiler var, onu inceleyin.

• Aşağı yukarı 6 haftadır kullanıyorum ama Uphold'a daha yeni üye olup cüzdanı doğruladım, geç yaptığım için Nisan ayının ödülünü almada sorun yaşar mıyım ?

Edit: Geldi ödülüm, başka bir üye de buraya mesaj attıktan 1 gün sonra gelmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-538194B84 -- 11 Mayıs 2022; 9:19:33 >
  • Arkadaşlar merhaba uphold üzerinden KYC yapmama rağmen 1 hafta geçti ve hesabım hala onaylanmadı. Sizlerin kaç günde onaylandı ?

• son sürümdeyin whatshap web kare kodu okumuyor telefon bağlı değil diyor crome deniyorum bağlanıyor sizdede oylemi

• fast-man F kullanıcısına yanıt

kimse buzaman kadar yazmamış ilginç

• fast-man F kullanıcısına yanıt

Şimdi denedim ve dediğiniz gibi WhatsappWeb'e Brave üzerinden girilmiyor. ''Bilgisayarınızda aktif bir internet bağlantısı olduğundan emin olun.'' şeklinde bir uyarı veriyor.

Benimde şöyle bir sorum olacaktı:

Brave Mobil uygulamasında diyelim ki bir dosya indirdik. İndirdiğimiz dosya brave üzerinde ''indirilenler'' kısmında yazıyor. Dosyanın adını değiştirelim veya dosyayı bir başka klasöre taşıyalım ve brave üzerindeki ''indirilenler'' kısmından geçmişi silelim. Dosya nerede olursa olsun hatta adını bile değiştirsek dosyayı siliyor. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

İndirilenler geçmişini silmek ama indirdiğim dosyaları telefonumda tutmak istiyorum.

• BL@cKLioN kullanıcısına yanıt

tşkler cevap için hala bağlanmıyor crome den kullanıyorum

• Türkiye dahil birçok ülkede 12 temmuz itibariyle desteklenmiyormuş.

Uphold şifremi değiştirmiştim, tekrar bağlamak istediğimde "Hata: Bölge desteklenmiyor" yazıyor, yani herhangi bir sebeble hesabından çıkan veya format atan bat'ları cüzdana aktaramayacak.

Ağustos ayında yeni ödüller dağıtılırken sizde de aynı hatayı verecek mi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-538194B84 -- 16 Temmuz 2022; 21:35:51 >
  • Bende de aynı hatayı vermeye başladı yani şimdi biriken batları çekemicez öylemi geminide Türkiye desteklenmiyor tarayıcıdan soğudum yokmu bi çaresi bunun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zuzu8845 Z kullanıcısına yanıt

Belki vpn ile biriken bat'ları alabilirsiniz ama bir süre sonra hesabınız banlanır.

Bu arada siz benim gibi çıkış falan mı yaptınız yoksa kendiliğinden mi oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-538194B84 -- 17 Temmuz 2022; 18:18:43 >
  • Ben vpn ile denedim fakat işe yaramadı çünkü tarayıcı yazılımında tr tanımlı yani olmuyor ben çıkış yapmadım uphold oturumu kendiliğinden kapatıldı son güncellemeyle şuanlık biriken batları çekmenin hiç bir yolu yok bu kötü oldu yağmasada damlıyordu

• Zuzu8845 Z kullanıcısına yanıt

Anlarım hocam geçmiş olsun, ayda 4 dolar civarı geliyordu bana da.

• Uphold hesabıma giremiyorum, gemini kyc aylardır onaylanıyor siz nasıl ödülleri çekiyorsunuz?

• Senitemra kullanıcısına yanıt
    Artık ödülleri çekemicez brave uphold desteğini Türkiye ye kapatmış

• Brave kapatmadi. Uphold turkiye ve baya sayida ulkeye hizmet vermeyecek. Simdilik brave hesabinizda birikecek. Cekim isleri icin çözüm olusturmaya calisiyorlarmis. Bu arada ben upholdda biriken bakiyemi sorunsuz binance ye yolladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 2 Ağustos 2022; 14:49:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.

Brave Tarayıcının Android sürümünü kullanmaya başladım.

Uygulamanın ilk açılış sayfasına kendi isteğimize göre sayfa(website) ekleyemiyorum. Ve ya varolanı düzeltemiyorum.

Ayarlardan " En iyi siteleri göster" kısmı aç/kapa yapılabiliyor fakat kesinlikle sayfa ekleme/değiştirme işlemini ne yaptıysam bulamadım.

Çözebilen var mı acaba?

★★★Brave Browser - Ana Konu/Kullanıcılar Kulübü★★★

Mesela ekşinin yanına DonanımHaberi ekleyeceğim.. Fakat basılı tutulmuyor.

★★★Brave Browser - Ana Konu/Kullanıcılar Kulübü★★★

• Archmeister kullanıcısına yanıt

Gemini kullanılabilir durumda mı şuanda

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.