Şimdi Ara

brava ses problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 15 gün önce (2001 model elx) bravacı oldum.Çok memnunum araçtan bir sorun dışında ses sistemi..
    Herşey orjinal.Küçük bir ilçede yaşadığım için sorunumu çözemiyorum.Pek tabi ses sistemlerinden anlamıyorum. Mübarek pilli radyo gibi müzik dinliyorum.Nasıl çözerim bu sorunumu ilgilenebilen arkadaşlar varsa lütfen yardım.

brava ses problemi

• Eski aracım olan marea 2.0 elx de de aynı ses sistemi vardı.Oldukca iyi idi.Seninkinde mutlaka bir sorun olmalı.Göğüse entegre olduğu için kendin yapamazsın.Mutlaka bu işlerden anlayan birine götür.Mesela tofaşş servisi.oto ses sistemlere götürmeni tavsiye etmem.Şimdiki aracım olan Audi A4 de bose ses sistemi var.cd yerine kaçan bir cisim için ses sistemleri monte eden bir yere götürdüm az daha bozuyorlardı sistemi.Servis halletti sorunu
  • Hoparlörler sağlam teyp sağlam.bir anlayana gösterdim teyp çıkışı güçsüz dedi ???? galiba 15 vatt dedi
    orjinal teybi bozmadan nasıl bir tesisat kurabilirim.yardımm..
  • teşekkür ederim arkadaşım bencede servis
  • quote:

Orjinalden alıntı: trne

Hoparlörler sağlam teyp sağlam.bir anlayana gösterdim teyp çıkışı güçsüz dedi ???? galiba 15 vatt dedi
    orjinal teybi bozmadan nasıl bir tesisat kurabilirim.yardımm..

fena bir sistem değildi mutlaka bir sorun vardır.Güçlendirmek istersen amfi lazım.hoparlörler değişmeli.yani masraflı iş.bagaja da bir cd changer soketi hazır var zaten
  • önce cihazın menusunden ses ayarlarını kontrol edin (Bass, trable, loud,EQ vs.)
  • Kardes bir orjinali bozmadan dedğin zor din kiti alican oraya koyucan normal bi din teypinin girmesini sağlicak Sona hoparlörleri teype göre bişe alican sorunun çözülecek O teyp 15x4 çikişli adam dogru demiş
  • sağolun arkadaşlar
    inşallah çözeriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.