Şimdi Ara

BRAVA Da MAX HIZINIZ NE????? VE BU HIZLARDA YAKIT TÜKETİMİNİZ TABİKİ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • izmir-çeşme otobanında ağustos ayında sıcaklık 30 C de iken landi marka lpg kiti ile lpg de 200 km/sa hızı gördüm..hava hafif rüzgarlıydı o yüzden biraz salladı ama buna rağmen gerçekten yol tutuşu iyi derecede...ve ivmelenmeleri de çok iyi, arkadaşımda 1.4 tsı 125 hp araç vardı inanın çeşmeye kadar heran plakasını okuyabildim.
    ayrıca yakıt da çok iyi lpg.2 lira iken km de 18 krş yaktım..:D

• quote:

Orijinalden alıntı: brava16sx

izmir-çeşme otobanında ağustos ayında sıcaklık 30 C de iken landi marka lpg kiti ile lpg de 200 km/sa hızı gördüm..hava hafif rüzgarlıydı o yüzden biraz salladı ama buna rağmen gerçekten yol tutuşu iyi derecede...ve ivmelenmeleri de çok iyi, arkadaşımda 1.4 tsı 125 hp araç vardı inanın çeşmeye kadar heran plakasını okuyabildim.

sadece bu kadar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

izmir-çeşme otobanında ağustos ayında sıcaklık 30 C de iken landi marka lpg kiti ile lpg de 200 km/sa hızı gördüm..hava hafif rüzgarlıydı o yüzden biraz salladı ama buna rağmen gerçekten yol tutuşu iyi derecede...ve ivmelenmeleri de çok iyi, arkadaşımda 1.4 tsı 125 hp araç vardı inanın çeşmeye kadar heran plakasını okuyabildim.

sadece bu kadar mı?

daha fazlasıda mı var?

• quote:

quote:

quote:

sadece bu kadar mı?

daha fazlasıda mı var?

bunu ben yapmadım ama 1.6 marea başka bir arkadaşın

• quote:

Orijinalden alıntı: samet

quote:

quote:

quote:

sadece bu kadar mı?

daha fazlasıda mı var?

bunu ben yapmadım ama 1.6 marea başka bir arkadaşın

Çok güzel gösterge red line'a girmemiş bile yeter daha ne olsun be kardeşim ben gece saat 02:00 sularında renault laguna'la fatih köprüsünü kozyatağı istikametine ve kavacığı geçtikten sonra basmaya başladım motorunu söyliyim 2.0 16v 140 hp yani beygir volvo motor bilen bilir . onunla bile 230'u gördüm bide ben 230'a dayamışı 240 ibre var zaten 3.30 xi bmw'ler kapışıyor beni geçtiler helal olsun arad 1000cc oynuyor az değil 1.6 araç 220'e dayamış daha ne istiyosunuz he aracına takarsın kardeşim turbo denen zımbırtıyı açık hava filtresini chip iridyum bujı açık egzoz dereceli egzantrik üst kapak taşlama falan sana kralı yetişemez o ayrı herşeyin başı para BU ARADA DİP NOT :ARAÇTA TÜP YOK VE BENZİNLİYDİ

• ben izmir otobanında 180 i gördüm ama zorladım diyemem arabada hanım ve çocuk olduğu için korkutmadım onları ama 200 için hiçbir şüpem yok kesinlikle görür
  • Buda benim mareadan forumda 4te 190 yapıyo diyolardı denemek için bende bi yokladım yapıyomuş

• Bir seferinde istanbula acil gitmem gerekti..öğlen 14.45'de ankaradan yola çıktım çok iyi hatırlıyorum sınavdan çıkmıştım saat tam 17.30'da istanbuldaydım..hız 160-180 genelde 170-180 istanbul girişi olan sultanbeyline kendimi zor attım benzin ışığı yanıyordu arabada tüpte yok..Yani bir depo yetmedi bile sultanbeylinde benzin alıp devam ettim...

Aynı yolu bir sene öncesinde aşırı yağmurda ki silecek yetişmiyordu ben öyle bir yol yağmur bir daha görmedim hayatımda 60-80 km ile gittim çeyrek depo yaktı araba bende şok oldum bu arada araba 2001 marea elx

• ben denemedim yaz gelsin çıkarız otoyola
  • ben 160 yaptım ancak denildiği gibi hanım hoooop dedi...kestim daha deniyemedim yani...brava sx
  • ipsala keşan yolunda benzinde 200'e dayadım sonra yol bitti yavaşlamak zorunda kaldım :D
  • marea hlx ile 200 gördüm. fazla zoramak istemedim. hlx'in vites oranı düşük geldi bana. 200le giderken 6000 devirde bas bas bağırıyordu..
  • Selamlar. Brava SX standart düz olanı yani, çevre yolunda, yanımda 10 yaşında oğlumda vardı ve ibre 195'di benzinde. Daha fazla gidermiydi bilmiyorum. Lastikler H grubu olunca araba daha süratli gidiyo ama T grubu olunca o hızı göremiyorsun. Arabayı sıfır aldım şu anda 11 yıl oldu neredeyse lpg taktırmadım. Geçen sene Temmuz ayında 570 km de 120 tl yaktı. hız 120 nin altına inmedi bazen 160-180 oldu, azmı çokmu karar sizin. Aracın içinde iki kişi olunca fazla yakmıyo ama 3,4 kişi olunca yakıt değişiyo.
  • Bende 160 ı görmüştüm araba lpg li araç 5 kişi+bagaj doluydu zorlanmadan 160 ı gördü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.