Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (1041. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.638.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baro-43

BUĞÜN BAŞIMA GELEN TALİHSİZ OLAYI FORUMLA PASLAMAK ISTEDİM.SAT 5 DE İŞTEN CIKTIM EVİME DOĞRU YONELDİM ÇARŞI GÖBEĞİNDE MALUM TARFİK YOĞUN IŞIK YANDI İLERLENEYE BAŞLADIM SOLUMDAN GELEN TRANSPORTER KIRMIZI IŞIKTA GEÇTİ VE SOL ÇAMURLUĞU ÇÖKERTTİ.ALLAHTAN TARAFIK POLİSİDE ORDAYDI GORDU KIRMIZIDA GECTİĞİ NEYSE RAPOR FALAN GOTURDUK KARPOTACIYA EKSPER GELIP BAKACAZ ÇAMURLUK DÜZELECEK.KAZA GELİYORUM DEMZ ALLAH KIMSEYE VERMESİN....

Ahh geçmiş olsun Baro direksiyonun başına geçince kendini kaybeden,trafik kuralları ve saygıyı bilmeyen çok sayıda sözde sürücü diye tanımlanan ayılar var.Maalesef bizim dikkatli olmamız hiç önemli değil onlar bizi gelip buluyor.Daha hiç kaza geçirmedim ama bir gün beni de bulacak bir ayı.Kaba söz söylüyorum ama haklıyım.Daha iki gün evvel sağa dönüş yapacağımda döneceğim noktaya yakın park halinde otomobil ben dönüşümü tamamlamak üzereyken bastı gaza görmüyor musun döndüğümü bakmıyor musun sen aynalara dediğimde ne bileyim ben cevabımı alınca çıldırdım devamını anlatmayayım .Yine geçen hafta ders çıkışı polis çevirmiş bir aracı trafiğin sağ tarafı kitlenmiş soldan ilerliyor sağ şeritten bir sürücü sola girmeye çalışıyor ama hayvani.Bir giriş yaptı yeni Polo nun ön tarafını mahvetti indi Polo nun sürücüsünün üzerine yürüdü adamı sindirmeye suçu yükleemeye çalışıyor.Polis arkasında olan kazayı görünce şaşırdı durumu anlamaya çalışıyor Polo nun sürücüsü kibar şaşkın bir adam ağzını açamıyor gittim Polise olayın nasıl olduğunu suçlunun kim olduğunu anlattım.Duyarsız davranmamak gerekiyor.
    Gerçekten çok üzüldüm Baro fakat engel olunamıyor bunlara bari canımızı kurtardığımıza sevinelim.Nasıl öldü diye sorulduğunda ışık ihlali yapan bir sürücü öldürdü demesinler kemikleri sızlar insanın. :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

quote:

BUĞÜN BAŞIMA GELEN TALİHSİZ OLAYI FORUMLA PASLAMAK ISTEDİM.SAT 5 DE İŞTEN CIKTIM EVİME DOĞRU YONELDİM ÇARŞI GÖBEĞİNDE MALUM TARFİK YOĞUN IŞIK YANDI İLERLENEYE BAŞLADIM SOLUMDAN GELEN TRANSPORTER KIRMIZI IŞIKTA GEÇTİ VE SOL ÇAMURLUĞU ÇÖKERTTİ.ALLAHTAN TARAFIK POLİSİDE ORDAYDI GORDU KIRMIZIDA GECTİĞİ NEYSE RAPOR FALAN GOTURDUK KARPOTACIYA EKSPER GELIP BAKACAZ ÇAMURLUK DÜZELECEK.KAZA GELİYORUM DEMZ ALLAH KIMSEYE VERMESİN....

Ahh geçmiş olsun Baro direksiyonun başına geçince kendini kaybeden,trafik kuralları ve saygıyı bilmeyen çok sayıda sözde sürücü diye tanımlanan ayılar var.Maalesef bizim dikkatli olmamız hiç önemli değil onlar bizi gelip buluyor.Daha hiç kaza geçirmedim ama bir gün beni de bulacak bir ayı.Kaba söz söylüyorum ama haklıyım.Daha iki gün evvel sağa dönüş yapacağımda döneceğim noktaya yakın park halinde otomobil ben dönüşümü tamamlamak üzereyken bastı gaza görmüyor musun döndüğümü bakmıyor musun sen aynalara dediğimde ne bileyim ben cevabımı alınca çıldırdım devamını anlatmayayım .Yine geçen hafta ders çıkışı polis çevirmiş bir aracı trafiğin sağ tarafı kitlenmiş soldan ilerliyor sağ şeritten bir sürücü sola girmeye çalışıyor ama hayvani.Bir giriş yaptı yeni Polo nun ön tarafını mahvetti indi Polo nun sürücüsünün üzerine yürüdü adamı sindirmeye suçu yükleemeye çalışıyor.Polis arkasında olan kazayı görünce şaşırdı durumu anlamaya çalışıyor Polo nun sürücüsü kibar şaşkın bir adam ağzını açamıyor gittim Polise olayın nasıl olduğunu suçlunun kim olduğunu anlattım.Duyarsız davranmamak gerekiyor.
    Gerçekten çok üzüldüm Baro fakat engel olunamıyor bunlara bari canımızı kurtardığımıza sevinelim.Nasıl öldü diye sorulduğunda ışık ihlali yapan bir sürücü öldürdü demesinler kemikleri sızlar insanın. :((

cok hakılsıın ruhumun kardeşim.her parayı verene ehliyet veriliyor ufak bi sınavla ama sonucta biton trafık kazası.allahtan canımıza bişey bgelmedi de skur ediyoruz yanım da hanımla kardeşimde vardı allah korudu .okadar yogun tarfikte kırmızıda gecmek cok acayıp anlamadım trafık polıslerıde vardı ama ceza dahi kemsediler krımızadagectiği için rapor tuttuk eksper beklıyoruz işte allah kımseye vermesin cok suratle gelse benı sag kapıdan ucururdu. :(
  •  ...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci85

quote:

Orijinalden alıntı: medcezir67

ustalar hepinize kolay gelsin bende 2001 165000 binde beyaz brava var lpg yi ben taktırdım tomasetto marka benim sorunum:
    1-ilk calıstırmada benzindeyken kalkışlarda gaz yemiyor gaza basmama ragmen gitmiyor sonra düzeliyor bu hatayı ilk çalıstırmamda
    herzaman motor sıcak soguk fark etmiyor devamlı yapıyor.

2-arada sırada gazdayken videsi bosa atınca devir saati 9000 altına hızla düsüyor ve stop ediyor böyle sorunlarla karsılasan,cözüm bulan arkadasların ve
    ustaların yardımlarını bekliyorum ayrıca ankarada aracımı emanet edecegim iyi bir brava ustası adresinede
    ihtiyacım var.

benim yaptırdıgım işlemler buji orj. ,benzin pompası,bobin ve kablolar,sente ayarı,bogaz kelebegi,gaz ayarı ve beyin sıfırlama

merhaba medcezir benim aracım 2000 barok kırmızı ankaradan aldım arabamı aydına getirdim bnm aracım kitide tomasetto.
    gaz yememe veya silkeleme durumu bende gazda motor soğukken yapıyor sadece ona birşey diyemiycem.
    Fakat ikinci soruna gelince tahminime göre stop etmeyi yolda belli hızda giderken boşa alınca veya araba dururken yüksek devire yüklenip bırakınca stop etme sorunu.birde arabanda açık hava filtresi veya egzos takılı gibi bağırma varmı?
    Çünkü bu problemi bende yaşadım arabam deli gibi bağırıyordu ve boşta yüklenip bırakınca motor kendini toparlayamayıp stop ediyordu.Ben sorunumu şöyle çözdüm ön sol tarafta tamponun iç tarafına gizlenmiş bir karbon filtre denen hava girişine bağlı ve havanında oradan filtreye aktığı bir parça var.Bu parçanın uçlarında 2 tane meme var zannediyorumki havayı ayarlıyor.Neyse o parça kırıktı yenisini sordum 250 tl dediler bende tamir ettirdim.Belki bu parçanda sorun olabilir ben o parçayı yaptırdıktan sona bağırma ve stop etme ortadan kalktı.Bi kanala çektir arabanı alttan baksınlar o parçaya...

ilgin için tesekkürler sizin anlattıgınız sorunların hiç birini görmedim ama yinede söylediginiz yerede baktıracam belli mi olur belki düzelir.tesekkürler.
  • Kaza fotoğrafını gördüm Baro tekrar geçmiş olsun lakin neden trafik polisi aynı zamanda cezai işlem uygulamadı.Bu oldukça sinir bozucu.

-Dersteyim merak ettim forumu açtım sorununla yakından ilgileniyorum Baro ama bu saatte ders olur mu çok acıktım. :((
  • Geçmiş olsun Baro Allah daha beterinden saklamış her şerde vardır bir hayır demek lazım.Tekrar geçmiş olsun...
  • selam özkan kardeş bana sigorta panelinin resmini ve hangi sigorta nereyi koruyor onu çekip yollayabilirmisin.Elektrikli camlar ve torpidoda ki lambam çalışmıyor onları değiştireyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efraim1982

Geçmiş olsun Baro Allah daha beterinden saklamış her şerde vardır bir hayır demek lazım.Tekrar geçmiş olsun...

amin efraim sağl
  • quote:

Geçmiş Olsun Mala Gelen Cana Gelmesin...
  • Kısa mesafe araç kullandığım için dizel araç almak istediğimden arabamı satıyorum. Düşünenler için...
    2003 Marea 1.6 Liberty 109.000'de tüm periyodik ve ağır bakımları yapılmıştır. Araç Beyaz renk, önceki iki sahibi eniştem ve abisidir, hasılı araç aile içinde kullanıldı hep, 06 plakadır ve son 6-7 ay hariç Ankara'da kullanılmıştır, şu an araç İstanbul'dadır, üzerinde kış lastikleri vardır. İletişim: 0505 697 15 48...
  • Baro geçmiş olsun ucuz atlatmışsın allah beterinden saklasın

Efraim1982 işte sigortalar ve yerleri

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan65 -- 25 Aralık 2011; 16:26:32 >
  • 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7 ve son

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan65

7 ve son

Kardeş eline sağlık çok zahmet oldu sağolasın tekrardan....
  • Kısa mesafe araç kullandığım için dizel araç almak istediğimden arabamı satıyorum. Düşünenler için...
    2003 Marea 1.6 Liberty 109.000'de tüm periyodik ve ağır bakımları yapılmıştır. Araç Beyaz renk, önceki iki sahibi eniştem ve abisidir, hasılı araç aile içinde kullanıldı hep, 06 plakadır ve son 6-7 ay hariç Ankara'da kullanılmıştır, şu an araç İstanbul'dadır, üzerinde kış lastikleri vardır. İletişim: 0505 697 15 48...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan65

Baro geçmiş olsun ucuz atlatmışsın allah beterinden saklasın

Efraim1982 işte sigortalar ve yerleri

OK SAOL ÖZKAN KARDEŞ
  • 
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.