Şimdi Ara

Braun Series 5 5140s testte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    E3 Oyun Fuarını yerinde görmek ve orada olup biteni sizi yansıtmak üzere Los Angeles'daydık. Dönüş yolunda fırsat bulamadığımız sakal tıraşını olurken, bir süredir kullanmakta olduğum Braun Series 5 5140s ile ilgili deneyimlerimi de videoda aktardım.

• eski seriden pek farkı yok, reklam kokan hareketler bunlar.

• ama mesut bey sakalı nereye topladıgıyla ilgili bi bilgi vermediniz eksik kaldı video bilginize kardeşim

• Braun 3 veya 4 vardı. Biraz uzayınca (~5mm) kesemediği/dokanmadığı sakallar oluyordu. ve çok uzun sürüyordu. Sonradan jiletle geçmek zorunda kalıyordum. Sert sakal varsa zaten satıcılar bu kesmiyor deyince, abi bu normal, sakalların sert diyor. Buda mı aynı tamamen sürpriz.

• interwap kullanıcısına yanıt
    yok hocam, bende eski 5 serisi var kafa bunla aynı gibi görünüyor. bildiğin sinek kaydı traş ediyordu beni vede sakallarım çok serttir; top gelse patlar :D ama boyun altını tam alamıyordu. sakallar sert olduğu içinde başlığı çabuk bitti 1.5 senedemi ne. başlıklar pahalı 250 gayme falan.
  • Peki süre nasıl? Jiletlerden vazgeçmek için sebep var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Lafı fazla uzatmayalım, şimdi traş olmaya başlayalım!"

• Yıllar önce Panasonic esrf-31 aldım ve hala hiç bir şeyini değiştirmeden kullanıyorum. 2-3 günlük sakalı bile alıyor. Şarjı da 10-15 gün civarında gidiyor. Islak ve kuru traş yapılıyor. Braun galiba bu işi çözememiş.

• traş ancak... 1numara favori alıcı ile sakalları keseceksin... sonra da normal traş aparatını takıcan anca öyle alıp jilet performansına erişir... 3 serisi 5 serisi aynıdır diye düşünüyorum... biri slx model..

• En temizi Gillette Mach3 Turbo uzun zamandır kullanıyorum ve bence en iyisi, bir sürü traş makinası aldım çoğunu etrafımdaki insanlara hediye ettim, Eziyeten başka bişey değil

• Sakalsız olmak vardı. 3 günde bir kesmek zorunda kalıyorsun ve her gün tıraş olanlara açıyorum çekilinecek çile değil

• Braun 5s var bende de 2 yıl önce almıştım, pek de kullanmadım. İkinci elde değerlendirsem mi ne yapsam. Aslında ürün çok güzel de, ben alışmışım bir kere Mach 3'e. O yüzden tıraş makinelerine alışamıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.